strona główna
kontakt
aktualności
horoskopy
częste pytania
 
prognozy
wydarzenia
ludzie i instytucje
teorie astro
grafiki
refleksje
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 prognozy

W dziale PROGNOZY znajdują się artykuły opisujące tendencje ogólne przewidywane na podstawie pozycji planet na aktualnym niebie

 

Aktualne motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co ma zwrócić uwagę przy własnym planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, wtedy prognoza może być rodzajem palety pomysłów czy wskazaniem typów działań, za jakie warto lub nawet należy się zabrać.

 

 

0000-00-00 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Konstelacje 2003 - Pluton - cz.6

PROCESY PRZEMIANY I TRANSFORMACJI
Tematy Plutonowe towarzyszą głęboko dosięgającym procesom przemian i transformacji, które zmuszają nas do porzucenia życia w rozdźwięku, w niezgodności, a w to miejsce zmuszają nas do stawania się prawdziwszymi.

Tranzyty Plutona stanowią okazję do spojrzenia wewnętrznej prawdzie w oczy, abyśmy oczyszczeni, sklarowani i odzyskawszy duchową równowagę, mogli przejawiać nasz potencjał mocy w służbie jakiejś większej sprawie.

Tranzyty Plutona są bolesne, ponieważ przez nie musimy doprowadzić się do zgody z naszą wewnętrzną prawdą. Konfrontują nas ze sprawami, które są większe niż my. W tym czasie musimy dopasować się do tej części naszego losu, której nie potrafimy zmienić i nauczyć się odróżniać ją od tej części losu, którą mamy w naszych rękach.

Pluton retrograduje od 23 marca do 29 sierpnia. Ta faza stanowi sposobność do wewnętrznych procesów przemian i transformacji, na bazie których będziemy mogli skierować się ku nowym układom mocy, władzy i ku większym przemianom życiowym.

PLUTON W STRZELCU: 1995 - 2008

- Gdzie czujesz, że masz nad innymi moralną przewagę, ponieważ wierzysz, że jesteś „lepszy”?
- Przy jakich tematach upierasz się przy swoim (prawie, racji)?
- O czym jesteś tak bardzo przekonany, że inni z tego powodu mają aż cierpieć- ?
- Co twojemu życiu daje sens i głębię?

tłumaczenie: Bogusław Kałuski, boguslaw.kaluski@note.pl
uw. tłum.: artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń -luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę  

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com