strona główna
kontakt
aktualności
horoskopy
częste pytania
 
prognozy
wydarzenia
ludzie i instytucje
teorie astro
grafiki
refleksje
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 refleksje

W dziale REFLEKSJE znajdują się artykuły astrologiczne o bardziej ogólnym charakterze.

 

Aktualne motto: Każdy człowiek ma wiele możliwości. Gdy ich nie wykorzystuje, zachowuje się jak ktoś wprawdzie utalentowany, ale talentu nie rozwijący i popadający w zwyczajne życie. Zamiast ekspansji i subtelności – spełniają się szare standardy.

 

 

2008-12-11 Kałuski Bogusław
Horoskop dla geja.

Jako klienci zgłaszają się mężczyźni i kobiety, samotni i związani, biedni i bogaci, chyba ze wszystkich rodzajów ludzi, również geje. Chcę przedstawić fragment korespondencji. Tu nie chodzi o to, czy przywołane poglądy są słuszne, czy nie. Chcę pokazać wrażliwość osób i złożoność sytuacji, z jaką przychodzą klienci i z jaką mierzy się astrolog. – Ten fragment korespondencji jest autoryzowany. Zmienione zostały jedynie imiona, nazwy miejscowości i branże, aby uniknąć pokusy identyfikowania osób.


Po horoskopach można zobaczyć, czego się spodziewać po ludziach, jednak osobiste doświadczanie konkretnych sytuacji w życiu, a także w poznawanych biografiach podczas praktyki doradczej, pomaga lepiej zrozumieć wypowiedzi drugiego człowieka oraz wypełnić techniczne formuły astrologii życiową treścią tak, aby były pomocne przychodzącemu z pytaniami.

Zobacz:
Geje. Czego o wrażliwości i potrzebach można się nauczyć od gejów.
http://www.swiatopoglad.kaluski.biz/psychologia.php?id=65
 

na górę  

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com