ASTROLOGIA

księga gości

Liczba wpisów: 30

dopisz się do księgi

Zys
Dla mnie to jest interesujące.

Zasadniczo zastanawiamy się, skąd ma takie czy inne moce, słabości, ciągoty, obsesje. Kiedy nie wiemy co z nimi zrobić, kiedy jest nam źle, kiedy ona nas przerastają, wówczas zadajemy pytania. Nikt z nas nie miał w szkole astrologii, czy innej temu podobnej nauki. Zatem nie jesteśmy nauczeni szacunku, zaufania do tej przeogromnej wiedzy. Boimy się jej , bo nie wiemy co to jest.

Kiedy nie umiemy zatem znaleźć, w dostępnej nam normalnie wiedzy, odpowiedzi na nasze pytania, to szukamy gdzie indziej. I dzięki Bogu jest taka dziedzina, może nie tylko ona, gdzie jest coś, co sprawia , że rozumiemy siebie lepiej niż dotychczas. Że mamy poczucie, że ona nas prowadzi, pozwala dokonać lepszych wyborów dla nas samych.

Ja jestem zwolennikiem prawdy. Wiedzy. Uważam, że nawet najgorsza prawda jest przydatna, bo ona leczy, pozwala zrobić ruch, zareagować na to co jest, na życie, a nie na tylko wyobrażenia o nim. Wiadomo, że słabych, dzieci i chorych nie nawalamy prawdą, póki nie nabiorą sił aby tę prawdę dźwignąć. ;)

Dla mnie takie artykuły są pomocne i interesujące.

Łukasz | e-mail
Z Bogusiem znam się od wielu lat. Ok 2009 zrobił mi prognozę astrologiczną. Miałem wtedy niemałe zawirowania w życiu zawodowym i osobistym i bardzo mi to pomogło. NIedawno znów zwróciłem się o pomoc do Bogusia i pierwsze co zrobił to przysłał mi stare nagarania z 2009 roku, które ponownie wysłuchałem i zupełnie inaczej to teraz przyjmuję do siebie niż wtedy. Mimo że minęło tyle lat nadal są mi bardzo pomocne. Przed Nami jeszcze wiele pracy i myslę, że cel napewno zostanie osiągnięty.

Pozdrawiam

Kamil
Panie Bogusławie

chciałem bardzo podziękować za to czego Pan dokonał.
Pana nagrania i treść, którą one niosą spowodowały, iż od kilku dni dzieją się niesamowitych rzeczy.

Proces trwa nadal i z pewnością będzie miał dalsze konsekwencje, jednakże już dzisiaj czuję jego efekty.
Nigdy nie przypuszczałem, że może to mieć taką moc i przekazywać taką wiedzę.

Pokazał mi Pan nowy sposób patrzenia na siebie, świat i rzeczywistość. Sposób, który jakże idealnie zgodny jest z wiedzą tradycyjnej jogi i tantry.
Informacje przekazane przez Pana potwierdzają, że wszystko wokół nas jest ze sobą połączone, cały wszechświat zbudowany jest według tego samego wzorca z tej samej materii i działa według analogicznych zasad. Procesy w skali mikro są kopią procesów makro (o czym mówi też tradycyjna nauka jogi i tantry)

Było to doświadczenie niezwykle przebudzające, otwierające i motywujące do działania, a także lepszego wykorzystania danego nam tutaj czasu.

Wiele ważkich spraw i szczegółów zostało mi przypomnianych, ale także równie wiele nowej wiedzy i informacji dotarło do mnie.

Czuję, że to dopiero początek efektów tego przesłania i tym bardziej jestem wdzięczny za Pana pracę.

Pozdrawiam serdecznie

Kamil


Anna Maria
Po raz pierwszy w życiu otrzymałam bardzo dokładne wskazówki jak postępować i co robić aby znaleźć się na właściwej ścieżce rozwoju osobistego i w jaki sposob krok po kroku ją realizować. Bardzo polecam kontakt z Panem Bogusławem wszystkim, którzy pragną zasiegnąć rzetelnej porady i otrzymać szczegółowe odpowiedzi na swoje pytania. Ogromna wiedza i doświadczenie idzie w parze z niesamowitą intuicją. Pan Bogusław posługuje się często metaforami w których można odnaleźć sens danej sytuacji, czy zachowań i doniesc do własnego życia. Dla mnie jest i pozostanie najlepszym doradcą życiowym jakiego spotkałam.

magdalena | e-mail
Wybitnie trafny horoskop braci Kaczyńskich: jestem pełna podziwu dla Pana wiedzy, kunsztu. Czytany z perspektywy lat robi wstrzasające wrażenie.

Ania
Mówią, że w życiu nie ma przypadków i myślę, że to prawda. Trafiłam na Bogusia przez dobry życiowy "przypadek". Rozmowy z nim bardzo mnie wzmocniły i pozwoliły dojrzalej spojrzeć na wiele spraw. Boguś to myśliciel, świetny obserwator i rozsądny doradca. Do tego trzeba dodać, że to bardzo dobry i życzliwy człowiek. Cieszę się, że mam okazję korzystać z jego pomocy.

Halszka
Bogusiu drogi, jak dobrze wiedziec, ze jestes i dzialasz. Pozdrawiam z zalanego wiosennym sloncem Los Angeles. - Halszka zwana "Mlodzieniec" :)

MK
Rozmowy z Bogusławem pozwoliły mi znaleźć nową drogę w życiu, dokonać zmian, dały świadomość wielu rzeczy w mojej osobowości, których sam nigdy bym sobie nie uzmysłowił.

Dziś dużo więcej rozumiem, czuję się dojrzalszy i znacznie lepiej przygotowany do dalszego życia.

Dziękuję Ci Boguś za wszystko...

Tatiana
Bogusława spotkałam przez przypadek, choć mówią, że nie ma przypadków :)

Szukałam pomocy i wsparcia w trudnym momencie życia.

W ciągu ponad roku korzystałam z porad Bogusia kilkukrotnie w pewnych odstępach czasu. Z perspektywy tych wielu miesięcy widzę, że to był cały proces, a nasze rozmowy, maile, nagrania Bogusia, stały się dla mnie życiowym coachingiem. Poprowadziły mnie przez zmiany, pozwoliły na lepsze zrozumienie siebie, swoich zalet i wyzwań, przed którym stawia mnie życie. Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszego przewodnika.

Polecam skorzystanie z usług Bogusia każdemu, kto potrzebuje pomocy w rozwinięciu skrzydeł i rozpoczęciu życiowego lotu przez duże L.

JG
Korzystajcie! Ja chylę czoła przed umiejętnościami i mądrością Bogusława! Skorzystałam z pomocy Bogusława 2 razy w odstępie 7 lat. Pierwszego nagrania wysłuchałam i zapomniałam, by znaleźć je dokładnie 7 lat później i osłupieć ze zdziwienia. Tam dokładnie, w najbardziej jasnej formie znalazłam odzwierciedlenie moich ostatnich 7 lat ! Gdybym poważniej podeszła do wskazówek, gdybym zwróciła 7 lat wcześniej uwagę na rzeczy, które mogą mnie wspierać, gdybym skorzystała z porad, na co należy kłaść nacisk, na co uważać, byłabym z pewnością w innym miejscu w życiu, zdecydowanie na lepszej pozycji. Teraz mam nowe nagranie obecnej sytuacji i kolejnych lat i od kiedy je mam, czuję ogromne wsparcie, by w planowy i bardziej racjonalny (tak, tak, bardziej racjonalny!) sposób samemu podjąć odpowiednie decyzje i poukładać sobie życie teraz i na przyszłość. Bardzo dziękuję Bogusławie!

Anna | e-mail
dziękuję za pozytywną stronę i w treści i w formie, bo dzięki niej zdecydowałam się na konsultacje u Pana, z wyrazami szacunku dla rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykonanej pracy dającej wiele ważnych wskazówek na drodze samodoskonalenia jakości życia:) pozdrawiam serdecznie i polecam

Adam | e-mail
dziękuję Boguś za nowe inspirujące artykuły
pozdrawiam i owocnego nowego roku życzę!

Grzegorz | e-mail
Konsultacja astrologiczna uświadamiająca i inspirująca - przyczynia się do zapoczątkowania pozytywnej zmiany w życiu. Zdrowe podejście do astrologii zgodne z nurtem astrologii humanistycznej. Rzetelnie i profesjonalnie opracowane nagrania.
Dziękuję Panie Bogusławie.

Joanna | e-mail
Boguś dziękuje:)Pokazujesz wiele aspektów każdego doświadczenia."Nie możesz dziwić się, że tak otwarta jestem przed Tobą. Przez te miesiące od grudnia 2006 pomagasz mi dostrzec wiele rzeczy".

Paulina | e-mail
Bardzo mi się podobają wpisy niektórych ludzi, którzy to zwrócili się o radę do astrologa i są mu wdzięczni za rzetelność i kompetencję. Ja sama już od dawna korzystam z zasobów astrologii. Poznaję przyczynę swoich zarówno dążeń i pragnień, jak i właśnie słabości. Tych mam niewiele ;P Jestem optymistką, zawsze udaje mi się znaleźć sedno. Tak było i w tym przypadku - psychika ludzka to wszystko to co nas dotyczy, warto się zastanowić. Pielęgnować to, czym się jest. Zapewniam, że astrologia, ta humanistyczna, nie zawiedzie.
Strona rzeczywiście przyjemna. Popieram, gratuluję, akceptuję, dziękuję. Akceptuję, jak każdą "inność", każde inne spojrzenie na sprawę, mimo że właśnie co autor to lekko inny nacisk przekazu, dlatego zawsze trzeba trzymać dystans. Astrologia sama w sobie nie narzuca, nie trzeba się jej bać.

pozdrawiam serdecznie

Adam
Boguś jak to dobrze że Jesteś
:)

" ... jak Strażak. "

(polecam - bo ma głowę na karku i serce otwarte
i życzę spełnienia marzeń)

Zbyszek | e-mail
Jeśli masz rację to mam sporo pracy przed sobą. Dzięki za wszystkie wskazówki - traktuję je jak własne, jeśli je rozumiem.

Andrzejek
dzięki Twojej stronie znalazłem miłość swojego życia! DZIĘKUJĘ!!!

Wojtek
Znalazłem to czego szukałem :)

Jupiter | e-mail
Nigdy nie wierzyłem w różnego rodzaju horoskopy, religie, medytacje, terapie itp. Jednak w związku z nieskutecznością medycyny i terapii konwencjonalnych, a także niekompetencją lekarzy i psychologów trafiłem na Bogusława (astrologa i regresera), który to będąc "ostatnią deską ratunku" okazał się być spełnieniem moich wszystkich oczekiwań. Co do samych prognoz astrologicznych, to w dalszym ciągu nie wiem jak to działa, ale działa i to w 100%. Nie wiem, jak gwiazdy mogły powiedzieć tyle o mnie nie tylko samemu astrologowi, ale także mi. W każdym razie prognozy te uzmysłowiły mi mnóstwo rzeczy i powiązań, które od dawna starałem się ukryć gdzieś głęboko w sobie. Od czasu, kiedy uświadomiłem je sobie i odkąd staram się je zrozumieć i z nimi pracować zaczynam dostrzegać sens mojego całego życia i wszystkich, również tych przykrych wydarzeń. Nareszcie zaczynam żyć po swojemu... Dziękuję

Halusia | e-mail
Chciałabym podziekować za wskazówkę co do wyjazdu do USA. Na wskazane przez Pana daty, pojechałam na pewniaka załatwiać swoje sprawy i oczywiście załatwiłam pozytywnie. Dzisiaj już jestem pewna że na zrobionej przez Pana prognozie astrologicznej można polegać . Dziekuję Panie Bogusławie i za tę datę i za pozostałe drogocenne wskazówki. H.

Diana | e-mail
Spodobała mi się strona jestem pod wrażeniem więcej takich zagadnień na tematy astrologii,Dużo ciekawych zagadnień o tematyce zodiaków i planet.Diękuję za przekazanie takich wiadomości jestem bardzo wdzięczna.Miłej pracy Diana.

Ewa | e-mail
Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pana Bogusława po raz pierwszy w życiu otrzymałam konkretne narzędzia do pracy nad sobą.
Nie przypuszczałam , że kilkugodzinny kontakt i suche informacje dotyczące paru wydarzeń z mego życia mogą okazać się wystarczające , do stworzenia bardzo wiernego obrazu mojej osoby, oraz odnalezienia przyczyn powstawania w moim życiu problemów.
Nigdy żaden psychoterapeuta znający mnie zdecydowanie dłużej , nie umiał tak jasno i precyzyjnie określić powodów rodzących się na mej drodze niepowodzeń.
Dzięki konsultacji u Pana Bogusława, nie tylko otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na te pytania , lecz przede wszystkim rzetelne, konkretne wskazówki na temat działań zmierzających do usunięcia wszystkich przeszkód na drodze do harmonijnego życia.
Tak wyposażona mogłam zająć się konkretnymi zadaniami, które krok po kroku rozjaśniają drogę, którą się poruszam.
Najciekawsze jednak dla mnie było to , że psycholog z którym pracuje od kilku lat , parę dni temu , nieśmiało sugerował możliwość przyczyny moich problemów w zachowaniach i braku pewnych działań , o których usłyszałam w gabinecie Pana Bogusława, rozmawiającego ze mną pierwszy raz w życiu.
Nagranie całej mojej wizyty na taśmę magnetofonową pozwala mi w każdej chwili na powrót do szczegółów naszej rozmowy i dokładne stosowanie się do otrzymanych wskazówek i zaleceń.
Gdybym trafiła na tę stronę parę lat wcześniej, z pewnością uniknęłabym wielu problemów i poczucia bezradności.
Jestem głęboko wdzięczna za wiedzę i szansę , którą od Pana otrzymałam.

Z podziękowaniami Ewa

Rokitka
Strona jest czadowa.Nareszcie znalazłam to czego szukałam.Interesuję się astrologią i uważam, że ta strona dostarcza wielu dobrych informacji

Jolie
Porada astrologiczna przygotowana przez Pana Bogusława ogromnie pomaga otworzyć się na nowe możliwości i widzieć szerszą perspektywę własnego życia. Wspaniale ostrzega przed zagrożeniami-barierami i doskonale pokazuje, gdzie leżą szanse wynikające z układów gwiazd. Pan Boguslaw wskazuje również obszary wymagające głębokiej osobistej refleksji oraz zmiany sposobu dotychczasowego myślenia i schematów zachowań, które trzymają każdego z nas w niemocy.
Otrzymałam bardzo dojrzałą i świadomą odpowiedzialności analizę mojego życia. Polecam z całego serca i dziękuję Panie Bogusławie!

Danny
Panie Bogusławie - mój kontakt z Panem i wykonana przez Pana praca zaowocowała bardzo pozytywnymi rezultatami.

Przede wszystkim, uzyskałem czy raczej przypomniałem sobie o konieczności nadawania celowości swojemu życiu. To dla mnie niezwykle istotna sprawa, która nadaje sens, porządkuje i kierunkuje moje działania. Po ukończeniu studiów, kiedy jakby pewien cel (etap) został zrealizowany, przez pewien czas bezwiednie dryfowałem, co, jak dziś widzę, nie było przyjemne i właściwie prowadziło do nikąd. Teraz, uzyskałem jasną perspektywę, jak działać, co należy wykonywać oraz w jakim kierunku zmierzać.

I jeszcze jedna niezwykle istotna rzecz - przez długi czas, dzięki "horoskopom" zamieszczanym w prasie brukowej, omijałem temat astrologii szerokim łukiem. Dzięki pracy Pana Bogusława, odzyskałem szacunek do pracy prawdziwych astrologów.

Sailing
Polecamy sami też wierzymy

SasAnka | e-mail
Gratuluję Boguś pięknej strony. Ona zasługuje na Ciebie, a Ty na nią. Widzę w niej dużo delikatności i subtelności. Pozdrawiam i dziekuję za wartościowe informacje.

Irena | e-mail
Strona bardzo mi się podoba, jest utrzymana w ciepłych, pastelowych kolorach, te kolory i przecudne grafiki emanują miłą, łagodną energią. Na pewno będę ją często odwiedzała.
Gratuluję!

Ewa | e-mail | www
Bardzo podoba mi się strona świetne grafiki i wiele ciekawych artykułów