ASTROLOGIA

portrety

Horoskopy znanych osób, państw itp.

2002-12-29 Gronert Jarosław
Horoskop Andrzeja Olechowskiego
Dziecko szczęścia

Dane urodzin: Kraków, 09.09.1947, g. 11.00, Asc. 07.32 Sk.


Andrzej Olechowski jest szczęściarzem, który urodził się po to, by realizować się w życiu publicznym i społecznym. Nawet jeżeli specjalnie nie zabiega o poklask, sławę i uznanie, to i tak zawsze będzie osobą powszechnie widoczną.

Cechuje go większa niż typowego ekstrawertyka głębia, powaga i rozwaga, ale nie grozi mu przekształcenie w skostniały „beton”. Potrafi skutecznie i wydajnie pracować, ale w możliwie komfortowym otoczeniu. W warunkach spartańskich jego gwiazda zbyt szybko by przybladła. Na szczęście takowe mu przez większość życia nie grożą.

Jego największą siłą są znakomite predyspozycje do działań w oparciu o zagranicę. Właśnie w dalekim świecie łatwiej mu być „dzieckiem szczęścia” niż na miejscu.

Jest człowiekiem nieustannie się rozwijającym, otwartym na nowe doświadczenia. Wynajduje oryginalne, unikalne, odkrywcze ale i praktyczne rozwiązania (zwłaszcza gospodarcze). Jego umysł nie chadza utartymi szlakami, choć na etapie bezpośrednich działań woli linię tradycyjną, bezpieczną i wygodną. Nie jest agresywny, stara się unikać drastycznych konfrontacji. Potrafi być przekonującym mediatorem. Jest urodzonym dyplomatom i w kwestiach spornych łatwo mu zwyciężać bez specjalnego wysiłku.

Właśnie to, że sukcesy przychodzą mu dość łatwo, nie pozwala mu się maksymalnie zmobilizować. Nie ma on natury człowieka wydzierającego sukces innym za wszelką cenę. Potrzeba komfortu, a czasem nawet wygodnictwo powodują, że nie wszystkie swoje plany i zamiary doprowadzą do końca. Nie czyni jednak z tego problemu, gdyż na miejsce jednego niezrealizowanego kierunku działania znajduje sobie cały wachlarz nowych.

Potrafi działać samodzielnie, ale także łatwo uzyskuje poparcie i pomoc przyjaciół. Zwłaszcza na nieoficjalnych spotkaniach potrafi odnieść sukces polityczny i gospodarczy.

Jest „towarem” znakomicie się sprzedającym w mediach. W jego medialnym sukcesie niebagatelną rolę odegra poparcie kobiet, na które zawsze może liczyć.

Jego ideałem kobiety jest pracowita, skrzętna gospodyni o dużym uroku i atrakcyjności, z której on w nagrodę uczyni swoją gwiazdę przewodnią. Będzie jednak ona świeciła blaskiem odbitym od niego. Wolałby, żeby była ona „odpoczynkiem wojownika”, osobą nie posiadającą nadmiernych ambicji i apetytów na samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

Sukcesy i porażki w roku 2001 są dla niego niczym w porównaniu z serią wyzwań w r. 2002.

Proces głębokich i nieuchronnych przemian osobowościowych rozpocznie się u niego w ostatnich dniach grudnia 2001 roku. Kontynuowany będzie szczególnie wyraziście w drugiej połowie czerwca i w drugiej połowie października 2002r. Towarzyszyć będzie temu cały szereg przewartościowań towarzyskich i partnerskich. Zupełnie zmieni się garnitur jego sojuszników, zwłaszcza w lutym, kwietniu i listopadzie 2002r. oraz w sierpniu i wrześniu roku 2003. Będzie to trudny i bolesny proces eliminacji ustalonych wzorców postępowania oraz wymuszone rozstania z ważnymi dla niego ludźmi. Z podobnymi sytuacjami A. Olechowski zetknął się w okresie młodzieńczym, na przełomie 1965/66r.

W drugiej połowie maja 2002 roku nawał obowiązków służbowych, piętrzące się zaległości, trudne decyzje biznesowo - gospodarcze zakłócą wiosenną harmonię i pogodę jego ducha.

Będzie to czas rozliczeń, podsumowań, refleksji nad przeszłością i chwilowy brak optymistycznej wizji przyszłości. Wtedy Andrzejowi Olechowskiemu znów przyjdą z pomocą możliwości odważnej współpracy z zagranicą.

W 2001 roku A. Olechowski będzie się koncentrował na osiągnięciu sukcesów gospodarczych. Dopiero uzyskanie przezeń powodzenia w biznesie może być dla niego warunkiem późniejszego sukcesu politycznego.

Rysunki horoskopów pochodzą z programu URANIA Bogdana Krusińskiego (zob. program astrologiczny)

na górę