ASTROLOGIA

portrety

Horoskopy znanych osób, państw itp.

2009-11-02 Gronert Jarosław
Adamek i Gołota
Horoskopy bokserów

Urodzony 1 grudnia 1976 roku Tomasz Adamek ze swoją koniunkcją Słońce-Mars, to prawdziwy wojownik. Z jego horoskopu wynika, że jest zadziorny, nieustępliwy, aktywny, agresywny. On nikogo się nie wystraszy, jak prawdziwy wojownik.

W sobotę w piątej rundzie wojownik Adamek przez nokaut techniczny pokonał Andrzeja Gołotę. Walkę w łódzkiej Atlas Arenie obejrzało 15 tysięcy kibiców i prawie 9 milionów fanów boksu przed telewizorami.
Fotoreportaż z walki w galerii: www.zyciepabianic.pl/galeria/wojownik-z-gilowic.html 

Horoskop Tomasza Adamka

Urodził się 1 grudnia 1976 roku w Gilowicach. Wtedy na tle ognistego znaku Strzelca blisko siebie były: Słońce, Mars i nieco dalej Neptun i Merkury. Najważniejsze są jednak w jego kosmicznych potencjałach połączenia słoneczno-marsowe, harmonijnie powiązane z położonym w ognistym znaku Barana Księżycem. Wyeksponowanie płomiennej energii Marsa wskazuje na wyjątkowe predyspozycje niezbędne do zaciętej rywalizacji z innymi. Wpływ tej planety daje dynamiczną siłę fizyczną, znakomity refleks, instynkt wojownika, nieustraszoność i wolę zwycięstwa. Najważniejszą cechą prawdziwego wojownika jest przecież waleczne serce. Dzięki temu Tomasz Adamek będzie chciał nieustannie sprawdzać się w konfrontacjach, nawet z najgroźniejszymi rywalami, walcząc do upadłego o zwycięstwo. Nie imponuje posturą, nie jest fizycznym gigantem, ale jego naturalna zadziorność, pewność siebie i wiara w swoją szcześliwą gwiazdę spowoduje, że niechętnie będzie uwzględniał rażące często dysproporcje we wzroście, posturze i wadze ciała – w porównaniu z potężniejszymi od siebie przeciwnikami. A w latach 2010 i 2011, gdy jego progresywne Słońce utworzy kwadratury z wymuszającym głębokie transformacje samoświadomości Plutonem, Tomasz Adamek zmierzy się z najgroźniejszymi wyzwaniami w swoim życiu – i to nie tylko na ringu.

Kosmogram Andrzeja Gołoty szczegółowo opisałem w książce „Strategia Kosmosu” (zobacz: http://www.astrologia.kaluski.net/planety.php?id=880) i tutaj o nim w wielkim skrócie.

Andrzej Gołota urodził się 5 stycznia 1968 roku, o godzinie 14:05, w Warszawie.

W jego kosmogramie Słońce, Księżyc, władca ascendentu Merkury, Mars oraz Saturn – zodiakalny i domifikacyjny dyspozytor wymienionych ciał niebieskich, znajdują się ponad horyzontem. Oznacza to życie płynace w sposób publicznie widoczny. Nawet gdyby Andrzej Gołota tego nie chciał, to zawsze będzie na afiszu, na świeczniku. Łatwo wtedy być popularnym, ale trudno uzyskać wewnętrzny spokój w prywatnym zaciszu. Andrzej Gołota jest człowiekiem skrytym, małomównym, nieprzystępnym, nieufnym na co wskazuje położenie Słońca i Merkurego w Koziorożcu w sektorze ósmym i Księżyc w Rybach, w opozycji do Plutona. Bardzo się tym różni od ogniście spontanicznego solarno-marsowego Strzelca Tomasza Adamka, szybkiego w ruchach, czynach i słowach.

Poważne zmiany w wykorzystaniu przez A. Gołotę swoich urodzeniowych kosmicznych potencjałów zajdą po tzw. relokacji kosmogramu na drugą półkulę. Stanie się on tam o wiele bardziej niezależny, skoncentrowany na sobie i swoich prywatnych sprawach – niż kiedykolwiek udało by mu się to nad Wisłą. Nad amerykańskimi Wielkimi Jeziorami, Gołota znakomicie sobie radzi nie tylko jako kontrowersyjny mistrz pięści, ale jako sprawny biznesmen, pomnażający kapitały wywalczone na ringu. W najbliższych kilku latach zajdzie niezwykle silna koncentracja tranzytowo-progresywnych wpływów planet pokoleniowych (Uran, Neptun, Pluton), w kosmogramie Gołoty. Będą one diametralnie od siebie różne i takie też nieprawdopodobne reakcje, w formie krzyczących sprzeczności wywołają. Pewne jest, że Andrzej Gołota jeszcze niezwykle zaskoczy i siebie, i nas.

Publikcja - za uprzejmą zgodą Życia Pabianic
http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/sport/inne/wojownik-na-ringu.html

Rysunki horoskopów pochodzą z programu URANIA Bogdana Krusińskiego (zob. program astrologiczny

na górę