ASTROLOGIA

prognozy długoterminowe

Zobacz też do działu PROGNOZY MIESIĘCZNE

Motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co trzeba zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, to wtedy prognoza może być jakby paletą pomysłów czy typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać aby wykorzystać szanse i przeciwdziałać trudnościom.

 

2019-10-04 Gronert Jarosław
Takich Wyborów jeszcze nie było

W latach 1989-2015 wybory parlamentarne odbyły się dziewięć razy, a prezydenckie sześć, choć w tym odstępie czasu, we wszystkich turach głosowaliśmy na prezydentów i parlamentarzystów 22 razy. Zdarzało się w tych 26 latach, że wybory parlamentarne lub prezydenckie miały miejsce blisko Nowiu lub Pełni. Kilkakrotnie też głosowaliśmy przy Księżycu w Baranie. Ale po raz pierwszy w „wyborczych dziejach” po roku 1989, opozycja Świateł (Słońce w Wadze, Księżyc w Baranie) tworzy wraz z Plutonem w Koziorożcu tak dokładną konfigurację Półkrzyża! A aspekty ścisłe tych trzech ciał niebieskich będą się realizować szczególnie mocno w finale wyborów do polskiego Sejmu i Senatu. Dlatego obserwujemy jak konflikt polityczny, którego polami bitew są kampanie wyborcze i same wybory, staje się coraz bardziej zaciekłą walką o wszystko – starciem, w którym wszystko można zyskać – jak i wszystko stracić. Przypomina to zatem sytuację skrajną „z pogranicza życia i śmierci”, czyli walkę o przetrwanie, w której jedyna zasada brzmi:  – „żadnych zasad!” Toteż dostrzec można wśród wyborców i wybrańców narodu, wyjątkowo intensywne zmotywowanie do zdecydowanych ofensyw i nieustępliwych obron. Wszystko po to, aby stać się zdobywcą, a nie zdobyczą.

Na najbliższe głosowanie na posłów i senatorów wyznaczono termin 13 października 2019 roku, między godziną 7:00 a 21:00. Zacznie się ono ze Słońcem na warszawskim Ascendencie i ma zakończyć przy wschodzącym w stolicy znaku Raka – podkreślając tym samym rolę i rangę Księżyca, wraz z jego specyficznymi powiązaniami. I co ciekawe, Uran tranzytujący przez znak Byka, będzie wtenczas na początku dwadasamsy Raka – a przecież na początku znaku Raka znajdzie się warszawski Ascendent końca wyborów. Jest to istotne, ze względu na położenie bieżącego Urana w pobliżu Medium Coeli kosmogramu kulturowego Polski.

Skoro w Trzeciej Rzeczypospolitej, w dotychczasowych wyborach parlamentarnych i prezydenckich nie wystąpiły tak dziejotwórcze połączenia obu Świateł z planetami pokoleniowymi, to właśnie tegoroczna elekcja przyniesie niebywałe efekty – wręcz niewyobrażalne. Efekty nieuchronnie, głęboko reformujące nasz kraj, jego politykę wewnętrzną i międzynarodową. Wielka transformacja czeka zatem zarówno społeczne wyżyny, jak i niziny, a także relacje z innymi krajami. Co też wpisuje się wielkimi literami, w powoli pełzający globalny kryzys ekonomiczny, o wielce poważnych skutkach dla światowej polityki i życia miliardów Ziemian.

P.S.
Polska bardzo się zmieni, bez względu na to kto wygra wybory. Z Saturnem w Koziorożcu, efekty zmian będą długoterminowe. Walka polityczna idzie o wszystko, a zatem zwycięzca (znaczy wybrańcy i wybierający) weźmie wszystko kosztem pokonanego. Przy opisanych wyżej kosmicznych konfiguracjach, jakiekolwiek ugrupowanie wybrane przez większość głosujących, będzie z wielką determinacją i pełną mocą realizowało własne programy – zgodnie z własną wolą.

 

Na głosowanie na posłów i senatorów wyznaczono termin 13 października 2019 roku, między godziną 7:00 a 21:00. Powyżej godzina 21 w Warszawie, domy Porfiriusza.

Rysunek horoskopu pochodzi z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę