strona główna
kontakt
aktualności
horoskopy
częste pytania
 
prognozy
wydarzenia
ludzie i instytucje
teorie astro
grafiki
refleksje
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 prognozy

W dziale PROGNOZY znajdują się artykuły opisujące tendencje ogólne przewidywane na podstawie pozycji planet na aktualnym niebie

 

Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, prognoza może być wskazaniem palety pomysłów, wskazaniem typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać.
 

 

 

2003-01-01 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop i konstelacje 2003 - Uran - cz.4

ŻYCZENIE WOLNOŚCI I AUTONOMII
Tematy Uranowe są szansą stania się wewnętrznie swobodniejszym. Abyśmy nie stali się niewolnikami samych siebie i swego życia nie wiedli w zależności i braku wolności, tranzyty Urana zapraszają nas do wzmocnienia naszej wewnętrznej autonomii i do życia swoją oryginalnością. Pozwalają nam dosłyszeć zew wolności i nieskrępowania, abyśmy prowadzili życie sami się określając i sami o sobie stanowiąc, a także abyśmy mogli się poruszać również poza powszednimi normami. Tranzyty Urana trzymają dla nas niespodzianki w gotowości, a są one są rezultatem tego, że nagle rozpoznajemy współzależności, które dla nas dotąd pozostawały zakryte. Poznajemy drugą stronę medalu, natrafiamy na punkt zwrotny w naszym życiu. Tranzyty Urana testują naszą giętkość, gotowość poważenia się na nowe i wyruszenia ku nieznanym brzegom.

Uran retrograduje od 07 czerwca do 08 listopada. Stanowi to okazję, aby wewnętrznie stać się swobodniejszym i niezależniejszym, i w ten sposób przygotować się do nadciągających przemian.

URAN W WODNIKU: DO 10 MARCA 2003 ORAZ OD 15 WRZEŚNIA DO 30 GRUDNIA 2003

- Jak dla siebie całkiem osobiście możesz wykorzystać- technologiczny postęp?
- W jakich dziedzinach wyprzedzasz swój czas?
- Gdzie w twoim życiu wskazane jest myślenie i działanie strategiczne?
- Gdzie potrzebujesz więcej dystansu i odstępu, aby stworzyć- wolne obszary dla siebie?

URAN W RYBACH: OD 10 MARCA DO 15 WRZEŚNIA ORAZ OD 30 GRUDNIA 2003

- Gdzie polujesz na upojnego kopa?
- Jak możesz inaczej niż dotąd poczuć- się z innymi połączony i zjednoczony?
- W jakich obszarach życia ujawniają się nowe tęsknoty?
- Gdzie, przez błysk i czar pięknego pozoru, dajesz się zwariować- ?

Gdy Uran przechodzi z Wodnika do Ryb, kończy się czas ciągle nowych technologicznych wynalazków i rozwoju. Już nie potrzebujemy jeszcze więcej ciągle nowych komórek, komputerów i jeszcze szybszych dostępów do internetu - ostre tempo znowu zwalnia.

Za to na plan pierwszy wychodzą nowe tęsknoty, które pokażą się najpierw w dziedzinie muzyki, mody, sztuki i masowych mediów. Komórka z transmisją obrazu to typowy produkt tej przejściowej fazy. Zobaczymy, co da nam recycling „złotych lat dwudziestych”, kiedy to ostatnio Uran znajdował się w Rybach.

tłumaczenie: Bogusław Kałuski, boguslaw.kaluski@note.pl
uw. tłum.: artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń -luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę  

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com