ASTROLOGIA

prognozy długoterminowe

Zobacz też do działu PROGNOZY MIESIĘCZNE

Motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co trzeba zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, to wtedy prognoza może być jakby paletą pomysłów czy typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać aby wykorzystać szanse i przeciwdziałać trudnościom.

 

2003-01-01 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop i konstelacje 2003 - Neptun - cz.5

ODDANIE I ZAUFANIE

Tranzyty Neptuna dają nam okazję do przećwiczenia tego, co tylko przez niektórych uważane jest za pociągające, tj, oddania i zaufania. Tranzyty Neptuna działają rozpuszczająco, abyśmy znowu mogli zaufać rzece życia. Towarzyszą doświadczeniu, że nad niektórymi obszarami życia utraciliśmy ster. Co chętnie chcielibyśmy zatrzymać, prześlizguje się nam między palcami lub chwytamy pustkę, stając się ofiarami własnych iluzji i ułud. W czasie tranzytów Neptuna możemy się nauczyć, innych prosić o pomoc, a ich wsparcie przyjmować. Pomagają nam skontaktować się z duchowymi stronami naszej istoty, aby rozpoznać nasz prawdziwy cel i duchowe zadania życiowe.

Neptun retrograduje od 16 maja do 23 października 2003. Jest to czas sposobności do stania się wewnętrznie bardziej przenikalnym i do duchowego zorientowania się na nowo.

NEPTUN W WODNIKU: 1998 - 2012

- Gdzie tęsknisz za tym, by było jeszcze więcej wspólności z innymi?
- Gdzie poszukiwane jest twoje współczucie, aby pokonać- chłód i dystans?
- Kim są ci mający podobne zapatrywania, z którymi czujesz się duchowo związany?

Oryginalny artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń-luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę