ASTROLOGIA

prognozy długoterminowe

Zobacz też do działu PROGNOZY MIESIĘCZNE

Motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co trzeba zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, to wtedy prognoza może być jakby paletą pomysłów czy typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać aby wykorzystać szanse i przeciwdziałać trudnościom.

 

2003-01-01 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop i konstelacje 2003 - Pluton - cz.6

PROCESY PRZEMIANY I TRANSFORMACJI

Tematy Plutonowe towarzyszą głęboko dosięgającym procesom przemian i transformacji, które zmuszają nas do porzucenia życia w rozdźwięku, w niezgodności, a w to miejsce zmuszają nas do stawania się prawdziwszymi.

Tranzyty Plutona stanowią okazję do spojrzenia wewnętrznej prawdzie w oczy, abyśmy oczyszczeni, sklarowani i odzyskawszy duchową równowagę, mogli przejawiać nasz potencjał mocy w służbie jakiejś większej sprawie.

Tranzyty Plutona są bolesne, ponieważ przez nie musimy doprowadzić się do zgody z naszą wewnętrzną prawdą. Konfrontują nas ze sprawami, które są większe niż my. W tym czasie musimy dopasować się do tej części naszego losu, której nie potrafimy zmienić i nauczyć się odróżniać ją od tej części losu, którą mamy w naszych rękach.

Pluton retrograduje od 23 marca do 29 sierpnia. Ta faza stanowi sposobność do wewnętrznych procesów przemian i transformacji, na bazie których będziemy mogli skierować się ku nowym układom mocy, władzy i ku większym przemianom życiowym.

PLUTON W STRZELCU: 1995 - 2008

- Gdzie czujesz, że masz nad innymi moralną przewagę, ponieważ wierzysz, że jesteś „lepszy”?
- Przy jakich tematach upierasz się przy swoim (prawie, racji)?
- O czym jesteś tak bardzo przekonany, że inni z tego powodu mają aż cierpieć- ?
- Co twojemu życiu daje sens i głębię?

Oryginalny artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń-luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę