strona główna
kontakt
aktualności
horoskopy
częste pytania
 
prognozy
wydarzenia
ludzie i instytucje
teorie astro
grafiki
refleksje
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 



prognozy

W dziale PROGNOZY znajdują się artykuły opisujące tendencje ogólne przewidywane na podstawie pozycji planet na aktualnym niebie

 

Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, prognoza może być wskazaniem palety pomysłów, wskazaniem typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać.
 

 

 

2003-01-01 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop i konstelacje 2003 - Pluton - cz.6

PROCESY PRZEMIANY I TRANSFORMACJI
Tematy Plutonowe towarzyszą głęboko dosięgającym procesom przemian i transformacji, które zmuszają nas do porzucenia życia w rozdźwięku, w niezgodności, a w to miejsce zmuszają nas do stawania się prawdziwszymi.

Tranzyty Plutona stanowią okazję do spojrzenia wewnętrznej prawdzie w oczy, abyśmy oczyszczeni, sklarowani i odzyskawszy duchową równowagę, mogli przejawiać nasz potencjał mocy w służbie jakiejś większej sprawie.

Tranzyty Plutona są bolesne, ponieważ przez nie musimy doprowadzić się do zgody z naszą wewnętrzną prawdą. Konfrontują nas ze sprawami, które są większe niż my. W tym czasie musimy dopasować się do tej części naszego losu, której nie potrafimy zmienić i nauczyć się odróżniać ją od tej części losu, którą mamy w naszych rękach.

Pluton retrograduje od 23 marca do 29 sierpnia. Ta faza stanowi sposobność do wewnętrznych procesów przemian i transformacji, na bazie których będziemy mogli skierować się ku nowym układom mocy, władzy i ku większym przemianom życiowym.

PLUTON W STRZELCU: 1995 - 2008

- Gdzie czujesz, że masz nad innymi moralną przewagę, ponieważ wierzysz, że jesteś „lepszy”?
- Przy jakich tematach upierasz się przy swoim (prawie, racji)?
- O czym jesteś tak bardzo przekonany, że inni z tego powodu mają aż cierpieć- ?
- Co twojemu życiu daje sens i głębię?

tłumaczenie: Bogusław Kałuski, boguslaw.kaluski@note.pl
uw. tłum.: artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń -luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę  

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com