ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2015-07-02 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Prognoza astrologiczna na lipiec i sierpień 2015
Jakość czasu w lipcu i sierpniu 2015. Konstelacje niebiańskie.

W miesiącach letnich macie Państwo sporo okazji, aby zbadać możliwości i granice swoich międzyludzkich stosunków (Wenus retrogradująca od 25. lipca 2015).          

TRENDY OGÓLNE

Nadchodzące tygodnie pokażą, jak dobrze jesteście Państwo  przygotowani [wyposażeni, posiadający rusztowanie, plan] na drugą połowę roku 2015 (Saturn w ruchu prostym od 02. sierpnia 2015). Ułóżcie Państwo sobie tługoterminową strategię, jak chcielibyście, na własną odpowiedzialność, poradzić sobie z nadchodzącymi wyzwaniami. Akcje na siłę i bez uzgadniania [szarpanie na siłę, na hura] nie pomogą Państwu. Akceptujcie Państwo granice, jakie zostały Wam wyznaczone bez popadania z tego powodu w rezygnację. Pozostawanie w ramach swoich możliwości jest ograniczeniem, które dobrze Państwu zrobi (Jowisz kwadratura Saturn 03. sierpnia 2015). Wchodzicie Państwo teraz w cykl manifestacji i możecie stworzyć sobie fundament dla przyszłych sukcesów. Czyńcie to Państwo ze szczególną [przykazaniową] powagą.

Powyżej: planety w lipcu 2015


Zwłaszcza drobiazgom poświęćcie Państwo odpowiednio dużo uwagi, aby w ten sposób móc czynić postępy [iść do przodu]. Sukces wymaga teraz wiele pracy z detalami (Jowisz w Pannie od 11. sierpnia 2015). Wszystko musi zagrać [być dopasowane], abyście mogli Państwo dotrzeć do celu zgodnego z życzeniem.  Co niektóry postęp jawi się teraz po kawałku, więc nie będzie od rzeczy nastawić się na technikę salami i cieszyć się także małymi sukcesami. Wykorzystujcie Państwo teraz przede wszystkim swoje manualne, rzemieślnicze i praktyczne talenty oraz sprawdzajcie starannie, jak dalece osiągniete wyniki odpowiadają Państwa oczekiwaniom i pretensjom. Namacalne [uchwytne] wyniki z wysoką perfekcyjnością są odtąd Państwa kluczem do szczęścia i zadowolenia. Nie pozostawiajcie Państwo dobrych szans bez ich użycia, a mimo tego ćwiczcie się w skromności. Słudzy są teraz prawdziwymi królami. Realizujcie Państwo przede wszystkim takie usługi, które Waszym zdaniem są sensowne i zapowiadają Państwu widoki prowadzące dalej.

Powyżej: planety w sierpniu 2015


CO JEST DO ZROBIENIA

W lipcu weźcie Państwo dziennik działań do rąk i podejmijcie odważne [z sercem] roztrzygnięcia (Merkury – Mars koniunkcja w opozycji do Plutona 15/16. lipca 2915). Unikajcie Państwo tego, by niedobrowolnie znaleźć się w sytuacji wymagającej szybkiego działania [lub podjęcia decyzji]. Starajcie się Państwo działać możliwie z siebie [samemu decydując] i zdecydowanie stać za swoimi przekonaniami. Właśnie w obszarze międzyludzkim jest teraz wymagana Państwa świadomość odpowiedzialności. Wystrzegajcie się Państwo fałszywej dumy. Staranność i pragmatyzm są teraz trumfami. Życzliwymi [przychylnymi] usługami zapewnijcie Państwo sobie uwagę, jakiej potrzebujecie.

Wiele się zyska ju z wtedy, gdy ani siebie ani innych nie doprowadzi się do potknięć przez pośpieszny [pochopny] akcjonizm. Nie dajcie się Państwo zwariować i tylko wtedy porywajcie się na wyzwalające uderzenia [próbę wyzwolenia], gdy przez to rzeczy miałby się odmienić na lepsze (Mars kwadraura Uran przechodzący do retrogradacji 25/26. lipca 2015). Działajcie Państwo śmiało, ale nie brawurowo [szalenie śmiało]. Działanie odważne [z sercem] opłaci się przede wszystkim wtedy, gdy w taki sposób dążycie w sprawach, które wiele dla Was znaczą (Mars w Lwie od 08.sierpnia 2015).

KOMUNIKACJA

W rozmowach i pertraktacjach możecie Państwo teraz szybko popadać w konflikty (Słońce opozycja Pluton 06. lipca 2015). Aby na końcu nie stać na pozycji przegranej, potrzebna jest Państwa zdolność wczuwania się. Im lepiej się Państwu uda, utrafić we właściwy ton, tym większe są Państwa szanse, zawrzeć uzgodnione porozumienie (Merkury w Raku od 08. do 23. lipca 2015). Bądźcie Państwo przygotowani na to, że wykazane zostaną Wasze słabe miejsc. Nie starajcie się Państwo wymusić coś, co się Wam nie należy [nie przystoi] i w sytuacjach konfliktowyh uważajcie na to, aby dla wszystkich uczestnikow było możliwe zachowanie twarzy. Niczego Państo nie zyskacie, gdy triumfujecie nad innymi, nawet jeżeli macie coś Ważnego do powiedzenia (Merkury w Lwie od 23. lipca do 07. sierpnia 2015).

ZDROWIE

W drugiej połowie sierpnia sprawy zdrowia przesuwają się w centrum Państwa uwagi (Merkury opozycja Chiron 20. sierpnia 2015). Nie starajcie się Państwo uspokoić swego złego sumienia za pomocą śpiesznie skleconych programow fitnesowycb. Przede wszystkim długofalowe przestawienia zwrotnic  obiecują sukces (Słońce kwadratura Saturn 22. sierpnia 2015). Przedsięwzijcie Państwo teraz odpowiednie działania [srodki] , które Wam na stałe umożliwią zmienienie określonych, dobremu samopoczuciu nie służących przyzwyczajeń. Korzyść z pewnością możecie Państwo odnieść z wiedzy uznanych fachowców, a do swoich zamiarów podchodżcie rozważnie i sumiennie. Już małe kroki dają teraz Państwu dobre widoki na poprawy w sprawach jakie macie na oku.

PRZYJEMNOŚĆ, OCHOTA i MIŁOŚĆ

W miesiącach letnich macie Państwo sporo okazji, aby na nowo zbadać możliwości i granice swoich międzyludzkich stosunków (Wenus retrogradująca od 25. lipca 2015). Wiele w obszarze partnerstwa  kręci się teraz wokół przeszłości; może chodzić o byłych partmerów albo o wspomnienia dobrych, starych czasów. Postarajcie się Państwo tylko tam nawiazać do szczęścia minionych dni, gdzie to teraz ma dla Państwa przyszłość. Samo nostalgiczne spojrzenie w przeszłość nie na wiele się przesłuży. Pozwólcie Państwo po prostu przemówić swemu sercu  - a mimo tego pozostańcie rozumni.

NOWIE i PEŁNIE


Powyżej: pełnia w Koziorożcu 02.07.2015 z rana. - Kto teraz bierze życie zbyt poważnie, ten ma mało powodów do śmiechu.

Powyżej: nów w Raku 16.07.2015 nad ranem: słodycze nie są zastępnikiem dla brakującego bezpieczeństwa [bycia zabezpieczonym]. Swą zwiększoną uwagę [miłością] utrzymujcie Państwo swoje stado w dobrym nastroju.

Powyżej: pełnia w Wodniku 31.07.2015 [druga pełnia w lipcu]: cóż takiego szczególnego jest w byciu innym?

Powyżej: nów w Lwie 14.08.2015 po południu: Kto dzisiaj królem być chce, ten musi służyć.

Powyżej: nów w Rybach 29.08.2015 wieczorem: Inspiracja zakłada wcześniejszą staranność [dbałość, dokładność], zaś małostkowość udaremnia aby [inspiracja] zadziałała [przeszła do praktyki].

Publikacja na podstawie: Meridan Juli / August 2015,

za uprzejmą zgodą Markusa Jehle

Zobacz poprzednia:
Prognoza astrologiczna na maj i czerwiec 2015:
http://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=1004


Rysunki horoskopów pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę