ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2017-09-02 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Prognoza astrologiczna na wrzesień 2017
Jakość czasu we wrześniu 2017. Konstelacje niebiańskie.

Dyplomacja i gotowość do kompromisów są Państwa kluczami do sukcesów                           

Jesteście Państwo czymś o wiele bardziej złożonym, niż Wasz znak Zodiaku. Prognoza miesięczna opisuje aktualne trendy, które wynikają z cykli planet i obowiązują nas wszystkich. Niektóre z nich dotyczą kogoś osobiście mocniej, a kogoś słabiej. - To jest tak, jak w innych sprawach. Jedni lubią słońce, a inni wiatr. Pogoda zaś jest zmienna i raz pobudza jednych, a raz drugich - w zależności od indywidualnej konstelacji Państwa horoskopu urodzeniowego.

TRENDY OGÓLNE

Dyplomacja i gotowość do kompromisów są Państwa kluczami do sukcesów w nadchodzących tygodniach. Decydujące jest jednak to, abyście Państwo wiedzieli, które z Waszych interesów [spraw] są petraktowalne, a które nie. Postępów dokonacie Państwo najlepiej z pomocą właściwej mieszanki zdrowego egoizmu oraz gotowości do kompromisów. Preferujcie Państwo wspólną pracę z ludźmi, którzy chętnie widzą Wasze osobiste zalety [silne strony] oraz zaangażowanie. Z czasem będziecie Państwo musieli się twardo o to zmagać, żeby dawanie i branie było w [równo]wadze, a wszyscy ciągną sznurek w tę stronę, co trzeba.

Nie dążcie Państwo do korzyści kosztem innych [do korzyści, które stawałyby się ciężarem dla innych], lecz zamiast tego troszczcie się o to, żeby wszyscy uczestnicy profitowali ze wspólnego dążenia do celu. Możecie Państwo teraz spowodować niespodziewane zmiany na dobre, gdy będziecie trzymać się zasad fairplay, a jednocześnie zachowacie jakość Waszej waleczności. Szturmujcie Państwo przede wszystkim te drzwi, które Wasi bliźni [współludzie] dla Was trzymają otwarte i będźcie tak szarmanccy, aby innym otwierać drogę (Jowisz opozycja Uran 28. września 2017).

Powyżej przebieg tranzytów we wrześniu 2017

CO DO ZROBIENIA JEST

Bez słuchania głosu rozsądku niewiele możecie Państwo osiągnąć (Merkury od 05. września 2017 przejdzie znowu do ruchu prostego). Jednak z odpowiednią proporcją ostrożności i pilności ruszycie Państwo znowu do przodu tam, gdzie od dawna coś haczyło. To są przede wszystkim praktyczne sprawy, gdzie jest zapotrzebowanie na Państwa wyczucie [takt, wyczucie w końcówkach palców], ale także zręczności rzemieślnicze. Wytwarzajcie Państwo gwoździe z główkami. [Kiedyś gwoździe były wyrabiane w kuźniach i bywało, że niesprawnemu kowalowi nie udawało się wykuć główki] …działajcie Państwo profesjonalnie i twórzcie dokończone rzeczy nawet wtedy, gdy przy dążeniu do celu musicie uwzględnić [wziąć w koszta] objazdy oraz walczyć z nieprzejrzystymi sytuacjami. I nie dajcie się Państwo przekierować na sięganie do skrzyni z trikami (Merkury i Mars w opozycji do Neptuna 20./24. września 2017).

KOMUNIKACJA

Bez obaw uprawiajcie Państwo krytykę, gdy coś przebiega niezgodnie z Państwa wyobrażeniem, ale możliwie w rzeczowym tonie (Merkury koniunkcja Mars w Pannie 17. września 2017). Obok Państwa umiejętności analitycznych potrzebne są zwłaszcza trafne argumenty, abyście Państwo mogli trwać i przebijać się ze swoimi sprawami. Unikajcie Państwo subtelności [aluzji] – chyba że szukacie Państwo okazji do sporów.

OCHOTA, PRZYJEMNOŚĆ i MIŁOŚĆ

W międzyludzkim współżyciu tej jesieni zaczyna się nowy cykl. Tam zaś, gdzie coś nowego się zaczyna, coś starego się kończy. Zróbcie więc Państwo kreskę pod związkami, które już dłużej Państwu nie służą. Teraz tylko to ma kontynuację, co funkcjonuje dobrze i również w praktycznym aspekcie przynosi korzyści. Działajcie Państwo z rozumem i kalkulując, nawet jeżeli to z czasem wygląda wyrachowanie. Pragmatyzm w sprawach życiowych jest tej jesieni właściwą strategią, aby szczęście w związkach naprowadzić na właściwy trop. Wytrzymajcie Państwo oddziaływania swoich hormonów i pozwólcie działać rozsądkowi. Nawet jeżeli [z] czasem potrzebna jest instrukcja obsługi, aby wejść w ekstazę, to jednak widoki na funkcjonujący seks są tak dobre, jak już dawno nie były. Pomóżcie Państwo swoim ukochanym i wskażcie, i wyjaśnijcie całkiem dokładnie, jak funkcjonujecie [jak tykacie] w aspekcie erotycznym (Wenus koniunkcja Mars w Pannie).

NOWIE i PEŁNIE  we WRZEŚNIU 2017

Powyżej: pełnia w Rybach 06.09.2017 (dokładna rano). - Doskonałość [pełność] zakłada wcześniejszą perfekcję, jednak nie można jej osiągnąć stosując przymuszanie.


Powyżej: nów w Pannie 20.09.2017 (dokładny rano, a w południe Księżyc przechodzi do Wagi). -  Służcie Państwo przede wszystkim tam i tam się dobrze przysługujcie, gdzie będzie to pomocne dla możliwie wielu.

 

Zob. też:

Prognoza astrologiczna na lipiec i sierpień 2017
Jakość czasu w kwietniu 2017. Konstelacje niebiańskie.
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=1063


Prognoza astrologiczna na cały rok 2017
Tematy roku 2017
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=1056
 

Publikacja tekstu prognozy za uprzejmą zgodą Markusa Jehle
http://www.astrologie-zentrum-berlin.de/index.php?menu=5&submenu=0
https://astrologia.kaluski.net/sylwetki.php?id=jehle

Grafika tranzytów pochodzi z kalendarza, którego autorem jest Martin Garms, wydawca czasopisma astrologicznego Meridian
http://shop.sternwerkstatt.de/Kalender/
http://meridian-magazin.de/autoren/garms/


Rysunki horoskopów ingresów, nowiu i pełni pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę