ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2017-10-31 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Prognoza astrologiczna na listopad 2017
Jakość czasu w listopadzie 2017. Konstelacje niebiańskie.

Dokonajcie Państwo należnej zmiany kursu, bez wyrzucania na śmieci tego, co się sprawdziło.                         

W listopadzie 2017 opublikowałem 2 różne prognozy, abyście Państwo mieli możliwość zapoznać się ze stylami 2 autorów.

To co teraz jawi się Państwu jako postęp, wkrótce może stać się tradycją. Tym niemniej, ryzyka w jakie Państwo decydujecie się późną jesienią wchodzić [ponosić], powinniście Państwo dobrze zabezpieczyć. Dokonajcie Państwo należnej zmiany kursu, bez wyrzucania na śmieci tego, co się sprawdziło. Już tylko po to, aby utrzymać swoje stautus quo, niektóre zmiany są konieczne (Saturn trygon Uran 11. listopada 2017).

DUCH CZASU i SIŁA NASZEGO DUCHA

Granice, jakie normalnie gwarantują Państwu ochronę, aktualnie mogą się okazać przeszkodami czy kulą u nogi. Ze wzmocnioną uwagą obserwujcie Państwo, gdzie czujecie się ograniczeni czy wyrzuceni poza nawias. Ból niektórych niedomagań [nieudolności] dotyka Państwa szczególnie mocno. Nie próbujcie Państwo swych słabości kompensować za pomocą autorytarnych zachowań [występów]. Wszyscy ludzie są na swój sposób inni. Dajcie się Państwo przez to wzbogacić (Saturn kwadratura Chiron 02. listopada 2017).

CO DO ZROBIENIA JEST

Każda forma manipulacji – nawet gdyby była nie wiadomo jak subtelna – szybko może się odwrócić przeciw Państwu  (Mars kwadratura Pluton 19. listopada 2017). Wykryjcie Państwo, z kim nie ma żartów. Poza tym obowiązuje: niech się dzieje wola twoja. Jest jednak możliwe, ze przy niektórych sprawach będziecie Państwo musieli dopomóc. Zrobienie czegoś „złego“ może spowodowa coś dobrego. W tym czasie wydaje się nie do uniknięcia, aby nie włożyć palca w ranę [aby pokazać problem, aby w ten sposób domagać się wyjaśnienia], aby w  końcu poprawa pojawiła się na widoku. W tym sensie, pogorszenie jakiejś sytuacji może teraz zostać zrozumiane jako pozytywny sygnał. Najważniejsze, aby ruch pojawił się w sprawach, które dotąd były totalnie zawęźlone. Pozostańcie Państwo tylko tam związani, gdzie oferowane są Państwu dobre perspektywy. Im bardziej w jakiejś sprawie zaangażujecie się Państwo całym sobą, tym lepiej będziecie szli do przodu. Tym niemniej, skutkiem błędnych wyobrażeń, możecie Państwo zejść z drogi i zygzakując, celu chybić. Żyjcie Państwo tak, jak podpowiadają Wam Wasze pasje i tylko tam idźcie wielkim krokami do przodu, gdzie nie stoicie bezpośrednio nad przepaścią. Aby wysoko wejść, będziecie Państwo teraz być może musieli najpierw głęboko zacząć. Ale z odrobiną szczęścia ukaże się światło na końcu tunelu (Jowisz w Skorpionie).

KOMUNIKACJA

Pełni ufności kierujcie Państwo swoje spojrzenia do przodu (Merkury w Strzelcu od 05. listopada 2017). Niektóre rzeczy nie są jednak takimi, jak się wydają. Próbujcie Państwo strategii, które zarówno Państwa jak i innych [bliźnich, co-beings] wprawią w zadziwienie (Merkury kwadratura Neptun 13. listopada 2017). Wieje wind of change – przejdźcie Państwo nad blokadami myślowymi i postawcie żagle, zamiast wznosić mury.

OCHOTA, PRZYJEMNOŚĆ i MIŁOŚĆ

W listpadzie odświeżcie Państwo międzyludzki stosunki. Co nie odpowiada Państwa przyzwyczajeniom, to sprawi szczególną przyjemność. Zadbajcie Państwo o niespodzianki przyjemnego rodzaju  (Wenus opozycja Uran 04. listopada 2017). Również ciemna strona piękna dysponuje szczególną siłą przyciągania i fascynacji (Wenus koniunkcja Jowisz w Skorpionie 13. listopada 2017). Spełnijcie Państwo te swoje życzenia, które normalnie wywołują na Państwa  policzkach rumieniec wstydu. Tej późnej jesieni nie będzie można  mieć przyjemności bez łamania tabu.

NOWIE i PEŁNIE

Powyżej: pełnia w Byku 04. 11.2017 – Na dzisiaj zrezygnujcie Państwo z wieczności i przeżywajcie swą ochotę na to, co istnieje, całkiem spontanicznie.

Powyżej nów w Skorpionie 18.11.2017 – Dzisiaj ufnie wpadajcie Państwo z jednego ekstremum w drugie.
 

Zob. też:

Prognoza astrologiczna na październik 2017
Jakość czasu w październiku 2017. Konstelacje niebiańskie.
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=1067


Prognoza astrologiczna na cały rok 2017
Tematy roku 2017
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=1056
 

Publikacja tekstu prognozy za uprzejmą zgodą Markusa Jehle
http://www.astrologie-zentrum-berlin.de/index.php?menu=5&submenu=0
https://astrologia.kaluski.net/sylwetki.php?id=jehle


Rysunki horoskopów ingresów, nowiu i pełni pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę