ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2018-08-29 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop na wrzesień 2018. Prognoza astrologiczna na wrzesień 2018
Jakość czasu we wrześniu 2018. Konstelacje niebiańskie.

W nadchodzących tygodniach macie Państwo co rusz okazje, aby podjąć się przestawienia zwrotnic i w ten sposób otworzyć sobie zaskakujące perspektywy do przyszłości (z Wodnika Mars kwadratura do Urana w Byku 19. września 2018). Takie są...

TRENDY OGÓLNE

Gdybyście Państwo te szanse przeoczyli lub nie trafili czy spóźnili się, to można liczyć się z tym, że z zewnątrz nadarzą się większe zmiany wywołane losem. Bycie samu aktywnym i nadanie wydarzeniom własnego stempla jest wprawdzie połączone z jakimś ryzykiem, ale podziała pod wieloma względami opłacalnie. Zwłaszcza w walce przeciw dyskryminacji i niesprawiedliwości możecie Państwo osiągnąć ważne zwycięstwo etapowe (z Wodnika Mars koniunkcja Lilith 01. października 2018). Niektórych prawd nie da się obejść i trwa duże ciśnienie na przemiany, które możecie Państwo użyć, aby zakończyć przeszłość i „oczyścić stół“ [rozwiązać problemy] (w Koziorożcu Pluton w ruchu prostym od 30. września 2018).

DUCHY CZASU a SIŁA NASZEGO DUCHA – SPIRITS

Odkrycie, na ile słabości i handicaps [przewagi] mają w sobie także coś dobrego, stanowi tej jesieni interesujące wyzwanie (ze Skorpiona Jowisz trygon Chiron w Rybach). Możecie Państwo teraz użyć także tylnych drzwi do raju, albo zwrócić się do bogów, którym męskie słabości nie są tak całkiem obce. Wszystko to, co niedoskonałe, pokazuje się teraz od swojej leczącej strony i to obowiazuje także Państwa namiętności.

CO DO ZROBIENIA JEST

Tam, gdzie tego lata zaniedbaliście Państwo stworzenia sobie nowych marginesów działania [pola manewru], tam będziecie doganiani przez przeszłość. To, co teraz zagrażająco wygląda na przerastające Państwa głowę, to najprawdopodobniej samiście Państwo zainicjowali przez powstrzymywanie się od zrobienia czegoś. Szybko popadniecie Państwo w odczucie własnych granic i będziecie konfrontowani z bolesnymi punktami [zranieniami]. Zadbajcie Państwo o właściwą równowagę między obowiązkiem a zrobieniem czegoś z własnej woli [na ochotnika, ala „program dowolny“], i przemóżcie Państwo wewnętrzne i zewnętrzne opory (z Wagi Słońce i Merkury kwadratura Saturn w Koziorożcu 23./ 26. września 2018).

KOMUNIKACJA

Poszukiwanie winy u innych nie przyniesie Państwu tej jesieni jakichkolwiek laurów. Przyznawajcie się Państwo do swoich opinii, brońce ich i działajcie wg. nich. W dialogu z ludźmi, z którymi Państwo żyjeci [w dialogu ze swoimi współ-ludźmi] uda się Państwu szczególnie dobrze, swoje idee od razu zamieniać w czyny. Dajcie się Państwo wyczerpująco poradzić, ale nie pozwalajcie nikomu, wpływać na siebie wbrew Państwa woli. Dochodzenie do fundamentów prawdy jest Państwa szczególnym obowiązkiem (z Wagi Merkury kwadratura Pluton w Koziorożcu 03. października 2018). Nie przemilczajcie Państwo niczego, ale nie mówcie Państwo niczego niewłaściwego [fałszywego]. Nawet jako przekaziciel dobrych wiadomości nie bardzo możecie Państwo mieć nadzieję na łagodność.

OCHOTA, PRZYJEMNOŚĆ i MIŁOŚĆ

Roszczenia w partnerstwach są teraz ostrym „powodem do wypowiedzenia [umowy, układu]“ (Mars w Wodniki od 11. września 2018, a ze Skorpiona Wenus opozycja Uran w Byku 12. września). Aby wpuścić świeży wiatr do swoich związków, potrzebujecie Państwo poczucia, że jesteście wolni. Motto „stara miłość nie rdzewieje“ roztacza tej jesieni fascynującą i wręcz pokonującą siłę (Wenus retrogradująca w Skorpionie od 05. października). Nie tylko między płciami trzeszczy i trzaska potężnie. Aby dawanie i branie doprowadzić do współbrzmienia, będzie teraz taka czy inna nikczemność dozwolona.

NOWIE i PEŁNIE we WRZEŚNIU 2018


Powyżej nów w Panie 09.09.2018, dokładny wieczorem: Kto zawczasu planuje, ten dłużej stoi wobec przymusu działania.

Powyżej pełnia w Baranie 25.09.2018., dokładna wcześnie rano: Kto zawsze przychodzi pierwszy, rzadko odchodzi ostatni.
 

Publikacja tekstu prognozy na 09.2018 za uprzejmą zgodą Markusa Jehle

Zob. też inne prognozy:
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php

Rysunki horoskopów ingresów, nowiu i pełni pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę