ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2018-11-30 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop na grudzień 2018. Prognoza astrologiczna na grudzień 2018
Jakość czasu w grudniu 2018. Konstelacje niebiańskie.

Kierujcie Państwo wzrok na współzależności wyższego rzędu                         

TRENDY OGÓLNE

Aby robić to, co Państwo rzeczywiście chcą, musicie Państwo w tym miesiącu oprzeć się wielu pokusom (Mars w Rybach koniunkcja Neptun 07. grudnia 2018). Ale możliwe, że lepiej pójdziecie Państwo do przodu, gdy po prostu dacie się uwieść, przez coś lub przez kogoś, jak się nadarzy. Podążanie za swoimi tęsknotami może Państwa uczynić zdolnymi do wielkich czynów. Nadarzają się dobre okazje, aby dokonać cudów i się przy tym pogodzić z swoimi deficytami i przewagami (Chiron retrogradujący w Rybach od 09. grudnia 2018). Posiadnie czegoś, w co Państwo możecie wierzyć, powoduje, że wiele jest łatwiejsze. Kierujcie Państwo wzrok na współzależności wyższego rzędu i dajcie się Państwo ponosić przez wielkie wizje. Można powiedzieć, że teraz jest w drodze wielu bogów, z którymi możecie Państwo wejść w interes. Ewentualne odrzucenia potraktujcie Państwo jako wyzwanie do szukania swego szczęścia gdzie indziej.

SPIRITS - DUCHY CZASU a SIŁA NASZEGO DUCHA

Chwilowo możecie Państwo działać mniej swobodnie, niż gdybyście chcieli. Za to nadaża się wiele okazji, aby wstawiać się / pomagać w sprawach ludzi, z którymi żyjecie, a także pomóc pokrzywdzonym w podziale. Uważajcie Państwo, aby nieprzemyślanymi akcjami nie wymanewrować się na spalony i przez to zaszkodzić sobie lub innym. Zamiast tego postarajcie się Państwo swoją frustrację skierować na uzdrowiające tory oraz czynnie wspierać innnych (Mars w Rybach koniunkcja Chiron 29. grudnia 2018).

CO DO ZROBIENIA JEST

Jeżeli chodzi o Państwa ufność, to w tym czasie powinna być w dobrej formie. Również w moralnym aspekcie stracie się Państwo teraz sprostać najwyższym ambicjom (Merkury w Strzelcu koniunkcja Jowisz 21. grudnia 2018). Nie oczekujcie Państwo jednak zbyt wiele dobrego po sobie. Nie wszystko bowiem, czego jesteście całkiem pewni, musi być faktycznie właściwe. Przyznanie się do własnych pomyłek dostarcza Państwu swoistej, ale wyraźnej korzyści. A zatem używajcie Państwo taki dar/zdolność, jak często to możliwe, bo w ten sposób możecie odpowiednio wcześnie przeciwdziałać niepowodzeniom w nietrafnych działaniach oraz rozczarowaniom (Merkury w Strzelcu kwadratura Neptun w Rybach 25. grudnia 2018). Działać tak, jakby wszystko było w porządku, wywoływałoby tylko zamieszanie. Bądźcie Państwo szczerzy, gdy po niektórych rzeczach obiecywaliście sobie za dużo. To jest Państwa ufność, która wprawia Państwa w stan, w którym błędnie oszacowujecie sytuacje i produkujecie niepowodzenia.

KOMUNIKACJA

To są wielkie pytania życiowe, które w tym miesiącu uskrzydalają Państwa duszę (Merkury w Strzelcu od 13. grudnia 2018). Jeżeli dla swego życia życzycie sobie Państwo dodatkowego lub głębszego czy wyższego sensu, to jeszcze w tym roku możecie Państwo coś znaleźć / odkryć. Możecie sami Państwo roztrzygnąć, czy ma się to dokonać w świątyniach konsumpcji, czy gdzieś daleko czy może na jakimś osobiście świętym miejscu. Rzecz główna, Państwo prowadzą rozmowy, które rozszerzają Państwa horyzont i posuwają Państwa bliżej właściwych celów.

OCHOTA, PRZYJEMNOŚĆ i MIŁOŚĆ

W miłości ostatnie tygodnie pokazały, jak delikatne i kruche potrafią być związki. Jeżeli w dalszym ciągu znajdujecie się Państwo na cienkim lodzie, to lepiej nie próbujcie ponownie uzyskać twardy grunt pod stopami. Paradoksalnie, właśnie to, co rozdziela, może okazać się czynnikiem łączącym. A zatem nie chwytajcie się Państwo przedwcześnie ucieczki i nie miejcie nieśmiałości w wycofywaniu wypowiedzianych zerwań. Co jednak do końca roku nie złoży się ponownie, temu możecie Państwo bez troski pozwolić odejść.

NOWIE i PEŁNIE w GRUDNIU 2018

Powyzej: nów w Strzelcu 07.12.2018., dokładny rano. – Postęp nie musi oznaczać, że wszystko będzie lepiej.


Powyzej:  Pełnia w Raku 22.12.2018, (wieczorem - dopiero o godz 17.28 Księżyc przechodzi do Raka, a już o godz. 18.47 pełnia jest dokładna). – Dobrze troszczcie się Państwo o innych i w odpowiednim momencie mówcie „nie“.

Zob. też inne prognozy:
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php

Rysunki horoskopów pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę