ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2019-05-29 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop na czerwiec 2019. Prognoza astrologiczna na czerwiec 2019
Jakość czasu w czerwcu 2019. Konstelacje niebiańskie.

Zielone Świątki i związany z nimi duch znajdują się w tym roku w perfekcyjnym współbrzmieniu z niebieskimi konstelacjami                              


TRENDY OGÓLNE

Dwa wielkie cykle planet odciskają się na tym miesiącu jak stemple (Saturn w Koziorożcu sekstyl Neptun w Rybach 18.06.2019 oraz Jowisz w Strzelcu kwadratura Neptun w Rybach 16.06.2019). Na pewno nie brakuje okazji, aby pławić się w swoich możliwościach i rozglądać się za przychylnymi nam bogami. Pielęgnowanie bezgranicznych nadziei i bujanie w siódmym niebie nie jest teraz jakąś wielką sztuką, ale już na pewno jest nią wdrażanie marzeń i życzeń. Bezmyślność [beztroska] i poleganie na bogu mogą się teraz okazać szczęśliwą okolicznością, jednak powinniśmy zrezygnować z sięgania do gwiazd, które świecą tylko w naszej wyobraźni. Próby życia jak święci mają swój powab, jednak zaraz, gdy tylko zaczniemy ignorować fakty, a duchowość jedynie udawać, czekają nas wymagające egzaminy. Aby z powodzeniem manewrować między snami / marzeniami i rzeczywistością, potrzebujemy pewności [pewników], na których w każdym czasie możemy budować i na których możemy polegać. Wyruszanie do wysokich lotów duchowych ma / da sens tylko wtedy, gdy dysponujemy i pewnym polem do startu i do lądowania. Reguły mają teraz trwałość, gdy dopuszczamy wyjątki, ale pytanie, jakie one by miały być, wywołuje dyskusje.

SPIRITS - DUCHY CZASU a SIŁA NASZEGO DUCHA

Zielone Świątki i związany z nimi duch znajdują się w tym roku w perfekcyjnym współbrzmieniu z niebieskimi konstelacjami (Słońce w Bliźniętach kwadratura Neptun w Rybach 09.06.2019 oraz opozycja Jowisz 10.06.2019). W przypadku gdy dotąd nadaremnie szukaliśmy drzwi do raju, teraz otrzymaliśmy ku temu sposobność jeszcze raz. W ramach możliwości pojawiają się teraz wszystkie rodzaje doświadczeń przebudzenia, lecz im bardziej sobie to imaginujmy, tym bardziej wymyślnie wypadają cudowności, po których później przecieramy oczy.

CO DO ZROBIENIA JEST

Tak długo, jak długo dysponujemy mocnymi argumentami, jest teraz prawie wszystko dozwolone, o ile tylko nie zostaniemy na czymś przyłapani (Mars i Merkury w Raku tworzą 18.06.2019 koniunkcję na Wstępującym Węźle Księżycowym). To jednak, czyja wola ma się dziać, jest przedmiotem kontrowersyjnych sporów (Merkury i Mars w Raku opozycja Saturn i Pluton w Koziorożcu 14-20.06.2019). Stawianie błędnych wyobrażeń na równi z prawdą może przyciągnąć do siebie wyniszczające konflikty o władzę. Za to wychodzą na światło dzienne rzeczy, które można przyrównać do cezury, umożliwiające głęboko sięgające przemiany.

KOMUNIKACJA

O urozmaicenie jest w tym miesiącu dobrze zadbane (Merkury 04.06.2019 przechodzi do Raka, a Wenus 09.06.2019 do Bliźniąt). To brzmi jak zwyczajne spotkanie na kawie, ale to nie jest coś tylko dla pań w zaawanasowanym wieku. Zaufane rozmowy wszędzie mają teraz wysoki kurs. Wysłuchanie spraw naszych towarzyszy życia [współ-ludzi] powoduje, że bardziej jesteśmy lubiani. Jedyne z czego powinniśmy zrezygnować, to mówienie z rozmysłem tego, o czym wiemy, że będzie się komuś podobało. Każda próba przypodchlebienia się komuś jest skazana na niepowodzenie. Kto temu nie dowierza, może wypróbować.

OCHOTA, PRZYJEMNOŚĆ i MIŁOŚĆ

Pytanie, dlaczego jedna kobieta (Lilith) z własnej woli opuściła raj oraz dlaczego druga (Ewa) została zeń przegnana razem z małżonkiem, jest teraz wysoce aktualne. Dojście jednak do tego bez znalezienia się pod spodem wydaje się mało prawdopodobne (Wenus w Bliźniętach kwadratura Lilith w Rybach 12.06.2019). Pozornie przypadkowe spotkania [nieplanowane, nieoczekiwane natknięcia się na kogoś], podczas których otwiera się niebo pełne muzykujących aniołów, przydarzają się w tych dniach jakby same z siebie. Jest jakaś radość w urozmaiceniach, która prowadzi nas na pokuszenie nie tylko w sprawach miłości.


NOWIE i PEŁNIE w CZERWCU 2019

Powyżej nów w Bliźniętach 03.06.2019. – Nuda i ciekawość są napędami ewolucji. Aby tak to pozostało, powinniśmy mieć jakieś pomysły.

Powyżej pełnia w Strzelcu 17.06.2019. – Gdy ktoś jest zadowlony [dobrze  nastrojony], temu świat wydaje się bardziej interesujący.

Zob. też inne prognozy :
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php

Rysunki horoskopów pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę