ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

1996-07-14 Gronert Jarosław
Wrzesień 1996

14.08.96
Nów Słońca i Księżyca w Lwie


Nie zmarnuj szansy, żeby ujawnić tkwiące w tobie głęboko marzenia i pragnienia. Znajdź sobie teatr, w którym mogłabyś być jednoczesnie reżyserem, aktorem i widzem. Pamiętaj - twórcy stawali się znani, jeżeli nie zagubili swoich pomysłów i nie obawiali się pochwalić nimi światu. Śmiałym, odważnym, a nawet chwalipiętom szczęście dziś sprzyja.

15.08.96
Wenus w Raku w kwadraturze do Saturna w Baranie


Musisz poradzić sobie z konfliktem między obowiązkiem a przyjmnością. Surowa rzeczywistość może przygasić szczęśliwe chwile. Pilnuj, by ostrożność w gospodarowaniu finansami nie przerodziła się z oszczędności w skąpstwo.

Z racji hamowanych emocji powieje chłodem w stosunkach z bliskimi ludźmi. Będzie to surowym testem dla trwałości związków. Powinnaś ocenić zyski i straty w kontaktach z bliskimi. Pamiętaj, nie każdy jest w stanie sprostać zbyt wygórowanym wymaganiom. Zwłaszcza dziś unikaj zazdrości i oziębłości. Nie oceniaj również swych związków zbyt surowo. Postawa defensywna i odnoszenie się z nadmierną rezerwą do tych, których kochasz, doprowadzić może do samotności i depresji.

W relacjach z bliskimi powinnaś przejść od iluzji do realizmu. Tylko to gwarantuje dojrzałe i stabilne partnerstwo. Pamiętaj, dziś jest znakomity choć surowy sprawdzian dla trwałości przyjaźni i uczuć.

18.08.96
Słońce w Lwie w kwinkunksie do Neptuna w Koziorożcu


Szczególnie powinnaś unikać wahań i niezdecydowania, gdyż to podważa twoja wiarygodność. Trudno dziś o dyscyplinę. Uruchamiają się za to uzdolnienia artystyczne i mistyczne. Artystyczna inspiracja pojawia się znikąd, pilnuj jedynie by nie uciekły donikąd jej rezultaty. Nie zbłądź na manowce w poszukiwaniu bratnich dusz. Nie daj się złąpać w pułąpki wymagające nadmiernego poświęcenia. Nie myl prostoduszności z naiwnością.

23.08.96
Słońce w Pannie w kwadraturze do Plutona w Strzelcu


Koniecznie przypomnij sobie sytuacje z 23.11.95 i 22.05.96. Tylko to umożliwi ci zrozumienie i właściwe dostosowanie się do "kosmicznego przesłania". Możesz odczuwać przymus odejścia od starych wzorów zachowań. Aby nie było to zbyt bolesne, nie powinnaś trzymać się ich zbyt kurczowo. Nie czekaj, aż narastające ciśnienie frustracji doprowadzi do osobistego kataklizmu, lecz oczyść swe życie. Wszelkie formy intensywnej pracy nad sobą powinny przynieść rezultat terapeutyczny. Nie przeprowadzaj tylko ryzykownych eksperymentów z własną psychiką. Stosując sztukę koncentracji, skup się na sprawach naprawdę ważnych i wyeliminuj nieistotne drobiazgi. Energię skieruj na pomysły lub informacje z 1 lub 2 sierpnia 96. Pamiętaj, na kosmicznej szachownicy grasz dziś najważniejszymi figurami o najwyższe stawki. Pilnuj się, gdyż wielu może grać nie fair. Nawet jeżeli inni nadużywają włądzy, ty nie poddaj się prawu silniejszego. Zachowaj siłę woli i nie pozwól, by ktoś na tobie wycisnął swe piętno. Nie staraj się też nadmiernie kontrolować innych. Skup się na transformacji samej siebie.

24.08.96
Słońce w Pannie w kwadraturze do Urana w Wodniku


Przemiany z ostatnich kilku dni przybrać powinny bardziej radykalne, rewolucyjne i niespodziewane formy. Nie bój się nowoczesności, wprowadź ją do swego życia. Nie dostosowuj się wbrew sobie do wymagań innych. Przemyśl dylemat: jak być niezależną i jednocześnie służyć innym. Higieniczny postęp, precyzyjne innowacje, racjonalizacja w pracy - to hasła na dzisiaj.

na górę