ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

1996-07-10 Gronert Jarosław
Sierpień 1996

11.09.96 Mars w Lwie w opozycji do Urana w Wodniku

To dzień gwałtownego wyswobodzenia się z krępujących napięć i blokad. Uważaj na zbyt impulsywne i radykalne poczynania. Powinnaś dziś dysponować refleksem sprintera lub rewolwerowca, aby wykorzystać sznasę, ale i uniknąć niebezpieczeństwa. Pozwól sobie na maksimum spontaniczności, odkryj nowe kierunki i sposoby działania. Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą. Rumieńców nabiorą sprawy i sytuacje, które miały miejsce 23.07.96.

Pamiętaj (zwłaszcza jeżeli posiadasz wybuchowy temperament), że dzisiejsze działania mają tendencję do wymykania się spod kontroli, a rewolucję od anarchii dzieli tylko punkt widzenia. Intensywniej i dynamiczniej odczują dzisiejszy dzień osoby urodzone ok. 29.07., 21.01., 24.10., 21.04.

13.09.96 Słońce w koniunkcji z Księżycem w Pannie

Podstawową charakterystyką każdego nowiu jest maksymalne uzewnętrznienie cech znaku Zodiaku, w jakim nów przypada. Zwłaszcza, jeżeli na stopień znaku nie oddziałują aspekty od innych planet. W nocy z 12 na 13 powinnaś wykorzystać jak najwięcej pozytywnych cech znaku Panny. Zastanów się na trzeźwo, z ołówkiem w ręku, która dziedzina twego życia wymaga racjonalej krytyki i uzdrawiajacego "remontu". Następnie starannie i precyzyjnie realizuj to, co zaplanowałaś. W czasie nowiu tworzy się harmonia między podświadomymi pragnieniami, marzeniami, a świadomą zdolnością ich realizacji. Pomysły, decyzje i działania podjęte wtedy są sensowniejsze, bardziej wartościowe niż w innych terminach. Nie zmarnuj tego przychylnego wpływu Kosmosu, zwłaszcza jeżeli urodziłaś się ok. 15.09. lub 11.03

na górę