home
aktualności
horoskopy
kontakt
faq
 
prognozy długoterminowe
prognozy miesięczne
wydarzenia komentarze
portrety
 
teorie astro
refleksje
grafiki
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 prognozy miesięczne

Zobacz także do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

 

1996-07-10 Gronert Jarosław
Sierpień 1996

11.09.96 Mars w Lwie w opozycji do Urana w Wodniku

To dzień gwałtownego wyswobodzenia się z krępujących napięć i blokad. Uważaj na zbyt impulsywne i radykalne poczynania. Powinnaś dziś dysponować refleksem sprintera lub rewolwerowca, aby wykorzystać sznasę, ale i uniknąć niebezpieczeństwa. Pozwól sobie na maksimum spontaniczności, odkryj nowe kierunki i sposoby działania. Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą. Rumieńców nabiorą sprawy i sytuacje, które miały miejsce 23.07.96.

Pamiętaj (zwłaszcza jeżeli posiadasz wybuchowy temperament), że dzisiejsze działania mają tendencję do wymykania się spod kontroli, a rewolucję od anarchii dzieli tylko punkt widzenia. Intensywniej i dynamiczniej odczują dzisiejszy dzień osoby urodzone ok. 29.07., 21.01., 24.10., 21.04.

13.09.96 Słońce w koniunkcji z Księżycem w Panniec

Podstawową charakterystyką każdego nowiu jest maksymalne uzewnętrznienie cech znaku Zodiaku, w jakim nów przypada. Zwłaszcza, jeżeli na stopień znaku nie oddziałują aspekty od innych planet. W nocy z 12 na 13 powinnaś wykorzystać jak najwięcej pozytywnych cech znaku Panny. Zastanów się na trzeźwo, z ołówkiem w ręku, która dziedzina twego życia wymaga racjonalej krytyki i uzdrawiajacego "remontu". Następnie starannie i precyzyjnie realizuj to, co zaplanowałaś. W czasie nowiu tworzy się harmonia między podświadomymi pragnieniami, marzeniami, a świadomą zdolnością ich realizacji. Pomysły, decyzje i działania podjęte wtedy są sensowniejsze, bardziej wartościowe niż w innych terminach. Nie zmarnuj tego przychylnego wpływu Kosmosu, zwłaszcza jeżeli urodziłaś się ok. 15.09. lub 11.03

na górę  

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com