ASTROLOGIA

portrety

Horoskopy znanych osób, państw itp.

2018-03-03 Firgau Bernhard, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop masakry w szkole w Parkland na Florydzie w dniu Walentynek 14. lutego 2018

Horoskop relacyjny 17 ofiar śmiertelnych oraz ich astrologiczna relacja do amerykańskiej organizacji strzeleckiej NRA.                                                                   

W dniu Walentynek o godzinie 14.19  Nikolas Cruz, były uczeń szkoły średniej Marjory Stoneman Douglas Highschool in Parkland, wszedł na jej teren, włączył alarm pożarowy i uzbrojony czekał na wybiegających uczniów i nauczycieli. Dodatkowo użył granatów dymnych, aby swoim ofiarom utrudnić orientację. Sprawca [poruszając się między parterem a drugim piętrem, i zaglądając do pięciu klas] wystrzelił ponad 200 sztuk amunicji i zabił 17 osób. On sam opuścił teren wraz z uciekającym tłumem, ale wkrótce został złapany. Użytą bronią był półautomatyczny karabin maszynowy, skonstruowany na wzór broni wojskowej.

Emma Gonzales przemawia przeciw NRA

Emma Gonzales, jedna z uczennic, która przeżyła tę masakrę wygłosiła poruszajacą mowę podczas demonstracji. Mając na myśli nieobecnego tam prezydenta USA Donalda Trumpa, powiedziała: “Jeżeli prezydent mówi mi w twarz, że to była straszna tragedia (…) i że nie można nic zrobić, to ja się go pytam, ile pieniędzy otrzymał od NRA?" I dodała: “Ja to wiem, 30 mln dolarów”.

W międzyczasie rodzice ofiar poprzednich masakr oraz ci, którzy przeżyli, połączyli się i domagają się od rządu ograniczenia swobody dostępu do broni palnej, a zwłaszcza do broni półautomatycznej. Temu zaś od lat sprzeciwiają się lobbystyczne działania National Rifle Association (NRA). 

Powyżej godło NRA, National Rifle Association of America (tłum. Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki), wg. Wikipedii organizacja non-profit działającej na terenie USA na rzecz propagowania prawa do posiadania broni palnej, bezpieczeństwa jej użytkowania, a także prawa do polowania i samoobrony.

NRA została założona 16. listopada 1871. Ta data stoi w szczególnej relacji do zdarzenia w szkole w Parkland. Daty urodzin ofiar, jako średnią  datę urodzin dają 16. listopada 1997. A zatem grupowy dzień urodzin ofiar wypada w rocznicę założenia NRA. Jakże przerażające powiązanie.

Daty urodzin ofiar na podstawie Broward Sheriff´s Office:
http://ww2.sheriff.org/posts/post.cfm?id=17EF8F6C-D70E-B446-6E70-4B4D162F0CE4

Powyżej trzy horoskopy. Od wewnątrz: wydarzenie, w środku: załozenie NRA oraz na zewnątrz: horoskop relacyjny 17 ofiar. - Widoczna jest koniunkcja dwóch Słońc.Powyżej fragment trzech horoskopów o dobitnej wymowie.
Wewnątrz: strzelanie, w środku: założenie NRA, na zewnątrz: horoskop relacyjny ofiar.

Jeżeli złożyć te trzy horoskopy, to widać zgrupowanie Marsów i Saturnów w Koziorożcu. Te dwie planety reprezentują bronie (Mars) oraz temat śmierci i kontroli (Saturn). Zmarli, w swym astrologicznym resume jako horoskop relacyjny [niem. Multi-Combin, ang. combining the birth data of more individuals], są potwornym ostrzeżeniem dla lobby broni, którego największym i najpotężniejszym związkiem jest NRA. Emma Gonzales zwerbalizowała ten temat i posthum [pośmiertnie] stała się rzeczniczką zmarłych, będących ofiarami polityki i stosunku do broni swego społeczeństwa.

To, w jaki sposób oblicza się wspólny horoskop wielu ludzi, a więc horoskop jakiejś wspólnoty, jest przedstawione w książce Schicksalsgefährten und ihr Sonnengeheimnis wydanej przez Chiron Verlag.  Są w niej omówione liczne podobne przypadki, w tym m.in. rozbicie się polskiego samolotu rządowego TU154 pod Smoleńskiem.

Krótkie wyjaśnienia pojęć. - Horosko relacyjny to niemiecki Combin oraz angielski Davison Relationship Chart. Jest obliczany na bazie dat urodzin dwóch lub więcej osób przez znalezienie daty średniej, a więc pośrodku. Może być przydatny w astrologii partnerskiej oraz do wykrywania czasu aktywacji (ang. trigger, activaction, niem. Ausloesung).

Więcej zobacz:
https://www.astro.com/astrowiki/de/Combin
https://www.astro.com/astrowiki/de/Multi-Combin
https://www.astro.com/astrowiki/en/Davison_Relationship_Chart

Nie mylić z:
Horoskop kontaktowy, inaczej wektorowy, niem. Composit, ang. composite chart (horoscope) / Midpoint composite chart.
Więcej zobacz:
https://www.astro.com/astrowiki/de/Composit
https://www.astro.com/astrowiki/en/Composite_Chart

Opis wydarzenia:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Strzelanina_w_Douglas_High_School_w_Parkland
https://en.wikipedia.org/wiki/Stoneman_Douglas_High_School_shooting
https://de.wikipedia.org/wiki/Schulmassaker_von_Parkland

Pierwotna publikacja wraz grafikami horoskopów oraz tabelami tranzytów znajduje się na:
https://www.facebook.com/notes/bernhard-eff/das-schulmassaker-von-parklandflorida/1778440962451659/


 

na górę