ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2015-09-05 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Prognoza astrologiczna na wrzesień i październik 2015
Jakość czasu we wrześniu i październiku 2015. Konstelacje niebiańskie.

Właściwie, to mogłyby Państwu urastać skrzydła we wrześniu 2015, lecz mimo tego nie zawsze będziecie mieli Państwo łatwo, wznieść się bez napięcia [rozluźnionym]. Jest dla Państwa  z korzyścią, jeszcze trochę [dalej] zachować przyczepność [z ziemią] i nie nadmiernie ufnie wyruszać na nieznane pola (Jowisz opozycja Neptun 17. września 2015). Poddajcie Państwo swoje cele gruntownemu [szczegółowemu] sprawdzeniu [egzaminowi] i wznoście się dopiero wtedy, gdy kierunek się zgadza. Właśnie dlatego, że teraz wiele wydaje się możliwe, nieodzowne jest jasne zorientowanie się co do celu (Saturn przechodzi 18. września 2015 do Strzelca). Inaczej bowiem popadniecie Państwo w pokusę szukania swego szczęścia w miejscach, gdzie nie jest ono do znalezienia.

Testujcie Państwo teraz dokładnie, jakie Wasze nadzieje i życzenia są dostatecznie realistyczne, aby na nich budować sobie wytrzymałe perspektywy. Bądźcie Państwo zadowoleni raczej nawet z niewielką ilością sukcesu, niż gdybyście mieli sobie robić fałszywe nadzieje. Możecie Państwo teraz z całą wyraźnością rozpoznać, jakim warunkom poddane jest Wasze szczęście i Wasze możliwości rozwijania się. Ewentualnie przestawiajcie Państwo zwrotnice oferujące Waszmu życiu długofalowo sens i spełnienie.


 

Powyżej: planety we wrześniu 2015 

CO JEST DO ZROBIENIA

To są przede wszystkim drobiazgi, które tej jesieni przyprawiają o frustracje. Diabeł tkwi w szczegółach i wymagane są wielkie wysiłki, aby go okiełznać. Popuśćcie Państwo luzu dopiero wtedy, gdy odkryjecie, co tu nie gra [co się zacina, co haczy]. Aż tak wiele inkwizytorskiej ambicji musi teraz być (Mars 25. września 2015 zmienia swe położenie i przechodzi do Panny, a następnie  dochodzi do kwadratury z Saturnem).

W zmożony sposób starajcie się Państwo działać dla dobra innych, bo inaczej żadne szczęście nie będzie Wam przeznaczone (Mars opozycja Neptun 07. października 2015).   Dbajcie Państwo o to, by być potrzebnym, acz bez pozwalania na wykorzystywanie siebie. To jest wprawdzie, tak jak i przedtem, nadal trudne, aby wszystko zrobić prawidłowo, ale mimo teg macie Państwo okazję uczenia się na własnych błędach. Roztrzygajcie Państwo samemu, gdzie Wasza pomoc będzie spożytkowa i trzymajcie palce daleko od rzeczy, na których nie znacie si e dość dobrze.

KOMUNIKACJA

Jeżeli w ostatnich tygodniach, o ile chodzi o prawdę, nie braliście Państwo tego tak całkiem dokładnie, to w nadchodzących tygodniach możecie Państwo wielokrotnie wpaść pod presją. Merkury aż trzy razu dojdzie do kwadratury z Plutonem – 09. i 25. września oraz 22. października 2015 – tu więc kłamstwa mają krótkie nóżki. Mimo tego nie zdradzajcie się Państwo ze sprawami, o których inni nie chcą słyszeć lub nie są w stanie znieść. Zamiast tego postarajcie się Państwo z dyplomatyczną zręcznością dojść do sedna rzeczy i uwalniajcie się od błędnych wyobrażen, które skrzywiają Państwu spojrzenie.

Tej jesieni zostaną Państwu przywołane do pamięci rzeczy, które wolelibyście wmieść pod dywan [pod stół]. Ale ta strategia ma mało widoków na powodzenie. Zamiast tego starajcie się Państwo wprowadzić porządek w nieprzejrzyste sprawy. Na pewno są przyjemniejsze zajęcia, ale tylko tak pójdziecie Państwo teraz decydujący krok do przodu. Właśnie to, co najpierw robi wrażenie paradoksalne, jest kluczem do sukcesu. Zaskakujcie Państwo swoich współ-ludzi ideami [pomysłami], które zapalają (Merkury opozycja Uran 25. października 2015).

Powyżej: planety w październiku 2015

ZDROWIE 

Co może być bardziej uszczęśliwiającego, jak w aspekcie twórczym pić bezpośrednio ze źródła? Podróż do tego źródła zaczęła się już w roku 2009 i cel stopniowo przesuwa się w będącą w zasięgu bliskość. Nie mówcie Państwo teraz, że nadal depczecie [błądzicie] we mgle, lecz zaufajcie Państwo, że spełnienie Waszych tęsknot macie prosto nosa. Dobra porcja pragmatyzmu nie zaszkodzi tutaj. To, czego Państwo teraz nie znajdziecie, możecie zaksięgować jako iluzje. Przestańcie Państwo szukać, lecz w pełni czerpcie z tego, co znaleźliście, nawet jeżeli tego jest mniej, niż w swoich marzeniach [snach] mieliście w sumie nadzieję. To może być teraz bardzo uszczęśliwiające i nader uzdrowicielskie, znajdować swoje szczęście w małych rzeczach [sprawacj]. Również zdrowie jest wielkim dobrem i teraz potrzebujecie Państwo przede wszytkich duchowej strawy, która jest dla Was zdrowa [lekkostrawna]. Napełniajcie Państwo swój kielich u właściwego źróła, a wtedy Wasze możliwości szczęścia są niemal bez granic.

PRZYJEMNOŚĆ, OCHOTA i MIŁOŚĆ

W miłości zanosi się na zaskakujące zjednoczenie. Pytanie tylko, czy maja w tym udział wcześniejsi partnerzy czy nowe sympatie (zanim Wenus 06. września ponownie przejdzie do ruchu prostego, 01. września dojdzie do koniunkcji z Marsem). Są dobre widoki na to, by w zmysłowym i erotycznym aspekcie zjednoczyć się z innymi. Wykorzystajcie Państwo swoje sznase i wybierzcie w tym celu właściwego partnera. Wytrzymajcie Państwo pokusę, z samego myślenia życzeniowego wylądować w niewłaściwych ramionach.

NOWIE i PEŁNIE

Nów w Pannie 13.09.2015 (dokładny rano). - Bierzcie Państwo teraz szczególnie dokładnie tylko to, w czym jesteście uznanym ekspertem. [Tylko tam traktujcie Państwo sprawy bardzo dokładnie, gdzie jesteście ekspertami, którzy się wykazali].


Pełnia w Baranie 28.09.2015 (dokładna nad ranem) – Osioł mówi najpierw o sobie, co teraz jest nad wyraz rozsądne. Myślcie Państwo teraz głównie o sobie samych, bo inaczej nie znajdziecie adekwatnych parterów do rozmowy.

Nów Wadze 13.10.2015 (dokładny 02.44) – Zgrywać wariata udaje się teraz najlepiej we dwoje [we dwóch]. Pytanie tylko, kto w tym zrobi początek?

Pełnia w Byku 27.10.2015 – Oblegajcie [zajmujcie] Państwo teraz tylko to, co w każdej chwili będziecie w stanie znowu opuścić.
 

[...]

Publikacja na podstawie: Meridan September / Oktober 2015,

za uprzejmą zgodą Markusa Jehle

Zobacz poprzednia:
Prognoza astrologiczna na lipiec i sierpie 2015:
http://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=1009


Rysunki horoskopów pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę