ASTROLOGIA

prognozy miesięczne

Zobacz też do działu PROGNOZY DŁUGOTERMINOWE.

2018-10-31 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop na listopad 2018. Prognoza astrologiczna na listopad 2018
Jakość czasu w listopadzie 2018. Konstelacje niebiańskie.

Stawiajcie Państwo swoje żagle dopiero wtedy, kiedy będziecie mieli jasność, dokąd podróż wieść powinna.                         


TRENDY OGÓLNE

Posiadanie czegoś, w co Państwo wierzycie, ułatwi Państwu późną jesienią wiele spraw. Pozwólcie Państwo sobie na wszystko, co wzmacnia ufność. Jest wprost niezliczona ilość bóstw, na których wsparciu możecie Państwo budować (Jowisz w Strzelcu od 08. listopada 2018). Do tego robi się opłacalnym, być dobrym człowiekiem pod względem moralnym i angażować się dla sprawiedliwości. Gdy zaś okażecie się Państwo hojni [wspaniałomyślni], to także z innej strony możecie Państwo doznać, że ktoś wyjdzie Wam naprzeciw. Nie wstydźcie się Państwo dawać własne odpowiedzi, zamiast innych pytać „dlaczego?“ Możecie Państwo dojść wysoko zwłaszcza wtedy, gdy Wasze osobiste pewności spotkają się z szeroką akceptacją.

DUCHY CZASU a SIŁA NASZEGO DUCHA – SPIRITS

Troskliwość, opiekuńczość to odpowiedzialność - tak od listopada brzmi pasująca mantra, o ile myślicie Państwo o tym, aby swe karmiczne konto wypełnić nowymi przelewami na plus. Kto się troszczy o innych, ten jest trochę bliżej oświecenia niż kiedyś. Także okazanie rozumienie spraw rodzinnych, ich sensu, ma teraz wysoki kurs i zabezpiecza przed negatywną karmą. Zrezygnujcie Państwo z wywoływania u innych złego sumienia czy poczucia winy. Poszukiwana jest empatia, a karanie jest out. Im lepiej znacie się Państwo na pocieszaniu siebie i innych, tym bliżej dochodzicie do raju (Wschodzący Węzeł Księżycowy w Raku od 07. listopada 2018).


CO DO ZROBIENIA JEST

Nawet tam, gdzie jest wola, droga z czasem prowadzi w niewiadome (Mars przechodzi 15. listopada 2018 do Ryb). Możecie Państwo w tym czasie dokonać prawdziwych cudów, jednak mniej dla siebie, a właśnie bardziej dla innych. Zaufajcie Państwo swojej intuicji, gdy nie będziecie wiedzieli, co dalej. I zrezygnujcie z chcenia za dużo na raz i przez to zejścia z kursu (Mars w Rybach kwadratura Jowisz w Strzelcu 20. listopada 2018). Aby pozostać na właściwej drodze, potrzebujecie Państwo teraz dobrego łącza z górą.

KOMUNIKACJA

Bez zmiany kursu nie pójdziecie Państwo dalej do przodu (Merkury retrogradujący od 07. listopada do 06. grudnia 2018). Stawiajcie Państwo swoje żagle dopiero wtedy, kiedy będziecie mieli jasność, dokąd podróż wieść powinna. I dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że macie Państwo racje, gdy uda się Wam zgomadzić wokół siebie możliwie dużo zwolenników [naśladowców]. Dobrych wiadomości w żadnym wypadku nie wolno Państwu zatrzymywać tylko dla siebie (Słońce oraz retrogradujący Markury w koniunkcji z Jowiszem w Strzelcu 26. /27. listopada 2018). Nawet jeżeli Państwu trudno w to uwierzyć, Wasz potencjał proroka jest możliwy do rozbudowy bardziej niż kiedykolwiek.

OCHOTA, PRZYJEMNOŚĆ i MIŁOŚĆ

W miłości przeszłość nadal ma wysoki kurs (Wenus w ruchu prostym od 16. listopada 2018). Jest możliwe, że także w listopadzie będzie Państwu przypomniane, kto i co nie chce być zapomniane. Mimo tego czasy się zmieniają i nie możecie Państwo nadal kontynuować czegoś, co kiedyś zaprzestaliście. Zatem nawiążcie Państwo do innych punktów i uznajcie rachunki, jakie powstały od czasu zmian (Wenus opozycja Uran 01. grudnia 2018).
 

NOWIE i PEŁNIE w LISTOPADZIE  2018

 

Powyżej nów w Skorpionie 07.11.2018, dokładny wieczorem. – Zrywanie z różnymi tabu: łatwej powiedzieć niż zrobić.

Powyżej pełnia w Bliźniętach 23.11.2018 (Sł. w Strz. od 22.11.2018, Ks. w Bli. od 05.11.2018) – Niektóre bożki są jak bielizna i powinni być codziennie zmieniani.
 

Publikacja tekstu prognozy na 11.2018 za uprzejmą zgodą Markusa Jehle

Zob. też inne prognozy:
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php

Rysunki horoskopów ingresów, nowiu i pełni pochodzą z programu Bogdana Krusińskiego - zob.  program astrologiczny URANIA  http://www.astrologia.pl/urania.html

na górę