home
aktualności
horoskopy
kontakt
faq
 
prognozy długoterminowe
prognozy miesięczne
wydarzenia komentarze
portrety
 
teorie astro
refleksje
grafiki
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 Wydarzenia

Artykuły astrologiczne opisujące horoskopy ważnych wydarzeń

Aktualne motto: Bóg stworzył morze, a my łódź. Bóg stworzył wiatr, a my żagiel. Bóg stworzył ciszę bezwietrzną, a my wiosła. - Przysłowie afrykańskie.

 

2011-03-27 Kałuski Bogusław
Horoskop pierwszego starcia w Libii 19.03.2011 - Tekst zaktualizowany 15.04.2011

Horoskop, który uchodzi za początek wojny w Libii (atak francuskich samolotów na rządowe czołgi libijskie) jest prawostronny, a dodatkowo ze Słońcem na Dsc. Znowu - tak jak w przypadku katastrofy w Japonii - widać wielki impet stellum, ale brak inicjatywy. Dominują skomplikowane aspekty. Słońce zaś pokaże, jakie to zawiązano sojusze (ich jakość).

Libia jest krajem arabskim i muzułmańskim. Wydarzenie trzeba widzieć na tle tzw. rewolucji w krajach arabskich. A także na tle światowej ekonomii pogrążającej się w kryzysie, dla której zakłócenie dostaw ropy byłoby kolejnym gwoździem do trumny. - Czy w krajach arabskich rewolucja poprowadzi do demokratyzacji czy tylko do wymiany twarzy (ala socjalizm z ludzką twarzą)? Czy interwencje zbrojne i koalicje powstałe pod przymusem okoliczności mogą wnieść coś ożywczego do światowej ekonomii?

Horoskop i dane poniżej.

 

15.04.2011

Właściwie to dochodzą sprzeczne informacje na temat sukcesów wojsk interweniujących w Libii. Może dlatego dyplomatyczne komunikaty o stanie i zamiarach koalicji są takie "dyplomatyczne". Hm, sukcesem niewielu dzieli się chętnie, ale może nas namówią do dzielenia się kłopotami?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na górę  

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com