home
aktualności
horoskopy
kontakt
faq
 
prognozy długoterminowe
prognozy miesięczne
wydarzenia komentarze
portrety
 
teorie astro
refleksje
grafiki
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 Gronert Jarosław

e-mail: jarg27@wp.pl
www: http://www.jarekgronert.pl/
tel.: 042 - 21 48 636
adres: ul. Mokra 9 / 35, 95-200 Pabianice

Zajmuje się regularnie astrologią od 1986 r., kiedy poszedł na pierwszy kurs u Leszka Weresa. Dzisiaj kształci młodych astrologów w szkołach psychotronicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Rzeszowie.Jarosław Gronert: "Moim zdaniem astrologia pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat oraz możliwości ich wykorzystywania. -Dla astrologa, oprócz technik ściśle astrologicznych najważniejszą jest... cnota cierpliwości. Bez niej adepci często rezygnują z nauki zanim osiągną efektywny poziom umiejętności. Zaś dziedzinami najbardziej pomocnymi są historia, psychologia, filozofia i mitologia. Pomagają one astrologom lepiej rozumieć rzeczywistość oraz przystępniej przekazyć to słuchaczom."

Jarosław Gronert udziela konsultacji w Pabianicach k. Łodzi w sprawach osobistych, partnerskich i gospodarczych. Swoje spotkania z klientami nagrywa na kasecie magnetofonowej, która pozostaje własnością klienta.

Osoby zainteresowane interpretacją swego horoskopu powinny znać miejsce i datę swego urodzenia oraz dokładną godzinę, najlepiej co do minuty. Można się tego dowiedzieć w Urzędzie Stanu Cywilnego, który rejestrował urodzenie dziecka, a czasem z książeczki zdrowia dziecka. 

Jarosław Gronert jest autorem trzech książek astrlogicznych. 
Zob. na naszej stronie:
Rekomendacja książki. Jarosław Gronert: Astrologia od początku.
http://www.astrologia.kaluski.net/planety.php?id=851

Zachęcamy też do lektury prognoz i artykułów Jarosława Gronerta w naszym serwisie.

 

Artykuły tego autora:

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com