home
aktualności
horoskopy
kontakt
faq
 
prognozy długoterminowe
prognozy miesięczne
wydarzenia komentarze
portrety
 
teorie astro
refleksje
grafiki
zegar
 
lista artykułów
linki
księga gości

 

 Gronert Jarosław

Zajmuje się regularnie astrologią od 1986 r., kiedy poszedł na pierwszy kurs u Leszka Weresa. Dzisiaj kształci młodych astrologów w szkołach psychotronicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Rzeszowie.Jarosław Gronert: "Moim zdaniem astrologia pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat oraz możliwości ich wykorzystywania. -Dla astrologa, oprócz technik ściśle astrologicznych najważniejszą jest... cnota cierpliwości. Bez niej adepci często rezygnują z nauki zanim osiągną efektywny poziom umiejętności. Zaś dziedzinami najbardziej pomocnymi są historia, psychologia, filozofia i mitologia. Pomagają one astrologom lepiej rozumieć rzeczywistość oraz przystępniej przekazyć to słuchaczom."

Jarosław Gronert udziela konsultacji w sprawach osobistych, partnerskich i gospodarczych. Swoje spotkania z klientami nagrywa na kasecie magnetofonowej, która pozostaje własnością klienta.

Osoby zainteresowane interpretacją swego horoskopu powinny znać miejsce i datę swego urodzenia oraz dokładną godzinę, najlepiej co do minuty. Można się tego dowiedzieć w Urzędzie Stanu Cywilnego, który rejestrował urodzenie dziecka, a czasem z książeczki zdrowia dziecka. 

Jarosław Gronert jest autorem trzech książek astrlogicznych. 
Zob. na naszej stronie:
Rekomendacja książki. Jarosław Gronert: Astrologia od początku.
http://www.astrologia.kaluski.net/planety.php?id=851

Zachęcamy też do lektury prognoz i artykułów Jarosława Gronerta w naszym serwisie.

Strona J. Gronerta: http://www.jarekgronert.pl/

Artykuły tego autora:

 

© Bogusław Kałuski   wykonanie: enedue.com